Severočeský územní svaz v číslech:

• 47 místních organizací + 2 samostatně hospodařící
  • 29 tisíc členů (dospělých), z toho 1130 žen
  • 2 700 dětí do 15 let a 760 mladých členů od 16 do 18 let
  • 5 100 hektarů rybářských revírů MP (4 650) + P (450)
  • necelých 200 hektarů chovných rybníků
  • roční výlovek více než 100 tun ryb z chovných rybníků,
  • ročně uloveno na udici více než 300 tun ryb z rybářských revírů našeho územního svazu

Web  Kontakt Revíry MP a P Mapa

Aktuality:

(Poznámka: Aktuality z územních svazů vkládají územní svazy; Republiková rada ČRS není zodpovědná za jejich obsah.)

Dne 17. 11. 2018 se uskutečnila Územní konference, která byla v letošním roce volební. Tato událost u někoho probouzela emoce, někoho nechala klidným. Na tomto zasedání byl zvolen nový předseda Severočeského územního svazu, kterým se stal JUDr. Jaroslav Holý na následující čtyřleté volební období. Rovněž byli zvolení členové výboru územního svazuúzemní dozorčí komise, zástupce v Republikové Radě ČRS, z. s., zástupce v Republikové dozorčí Radě ČRS, z .s., a delegáti republikového sněmu ČRS, z. s., pro roky 2019 - 2022.
Současně bylo předáno ocenění hejtmana Ústeckého kraje odstupujícímu předsedovi Ing. Miloši Urychovi.

Hledání

E-shop ČRS služby s.r.o.

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územnách svazů s doručením poštou.

rybarstvi unor  rybarstvi brezen

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Únor 2018  Červen 2018 Prosinec 2018
zpravodaj2 zpravodaj3 zpravodaj4