Pro správnou funkci webu a sledování návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Český rybářský svaz, z. s.
Hlavní menu
ČESKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ
Vlajky
English Deutsch Czech Rusky
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Fotogalerie
Rada ČRS
Rybářské revíry
Revíry Rady ČRS
Dotace
Operační program Rybářství
TOPlist
od 20.4.2004 (5508.6 dnů)
Naši partneři
Hamedia - reklamní servis Poděbrady Pstruhařství Jizerské hory s.r.o. FOR FISHING Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. Hotel***Zvíkov MZE Český zahrádkářský svaz Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie Vodňany FISH Farm Bohemia s.r.o. Chytej.cz - voda, ryby, rybáři a rybaření Časopis rybářství Banner Stále na rybách - ryby a rybaření Moravský rybářský svaz Český svaz včelařů Českomoravská myslivecká jednota VÚRH JU - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický Sensas Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň Hamedia - reklamní servis Poděbrady Pstruhařství Jizerské hory s.r.o. FOR FISHING Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. Hotel***Zvíkov MZE Český zahrádkářský svaz Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie Vodňany FISH Farm Bohemia s.r.o. Chytej.cz - voda, ryby, rybáři a rybaření Časopis rybářství Banner Stále na rybách - ryby a rybaření Moravský rybářský svaz Český svaz včelařů Českomoravská myslivecká jednota VÚRH JU - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický Sensas Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň
Naši partneři
 Dnes je úterý, 18. září 2018, svátek má Kryštof, zítra Zita Slunce 06:43Měsíc 19:09
Jasno až polojasno. Maximální denní teploty 25/29 °C. Mírný jižní až jihovýchodní vítr, na západě slabý. Slunce vychází v 06:42 a zapadá v 19:09.
Bio: 2 - střední zátěž
Rekordy počasí pro daný den:
Maximum: 24.8 °C (1983)
Minimum: -1.9 °C (1912)
Dlouhodobý průměr: 12.3 °C
Pranostika na dnešní den: Teplé září - říjen se mračí.
27°/12°
Zformátuj pro tisk a vytiskni tuto stránku
Denní doba lovu ryb v září je na mimopstruhových revírech od 4 do 24 hod. a pstruhových od 7 do 20 hod.

Rada ČRS: Oddělení sportu, mládeže a mezinárodní činnosti

Feeder


Termínový kalendář pro rok 2018

Datum Název akce Místo konání Číslo a název revíru Pořadatel Typ soutěže Garant Kategorie Poznámka Propozice Výsledky
17.3.
Zimní liga Jihočeského ÚS
České Budějovice - Vltava 23
421 075
VLTAVA 23

Odbor LRU feeder - JČÚS
nebodovaný
Pešek


Propozice
Výsledky 2.kola
Průběžné výsledky po 2. kole
30.3.
Zimní liga Jihočeského ÚS
Blanice - Vodňany
421 601
BLANICE VODŇANSKÁ 3

Odbor LRU feede JČ ÚS
nebodovaný
Křenek


Propozice
Konečné výsledky
Konečné výsledky U14
Výsledky 3. kola
Výsledky 3. kola U14
7.4.
O Mistra Mušova
461 026 Dyje 7 - Mušov


MRS
nebodovaný
Šabata


Propozice
Výsledky
14.4.
II. liga sk. B - 1. kolo
461 010 - Bystřice Pernštejnská 2


MRS
bodovaný
Zavřel


Propozice
Výsledky
14.4.
Velikonoční dětský závod
Lužnice 4 Tábor
421 035
LUŽNICE 4

Odbor JČ ÚS feeder
náborový- nebodovaný
Pešek


Propozice
Výsledky začátečníci
Výsledky pokročilí
Juniorská feeder liga - průběžné výsledky
21.-22.4.
Přebor Čech
Kačák 4
411 033
KAČÁK 4

MO ČRS Český Šternberk
nebodovaný
Bromovský


Propozice
Výsledky
21.4.
1. kolo divize MRS / KP MRS / Maver Cup
461 131 Sázava 19


MRS
bodovaný / nebodovaný
Stárek


Propozice
Výsledky
28.4.
Dětský náborový závod
Labe 19 Sedlčánky
411 051
LABE 19

MO ČRS Praha 8 - Kobylisy
náborový - nebodovaný
Ouředníček


Propozice

28.4.
Pohár předsedy SÚS
Stržený


Středočeský ÚS
nebodovaný
Zahrádka




4.-6.5.
Grand Prix Čech
Labe 16 / Neratovice
411 048
LABE 16

MO ČRS Neratovice
bodovaný
Koubek


Propozice
Výsledky
12.-13.5.
I. liga - 1.kolo
Vltava 23 - Hluboká nad Vltavou
421 075
VLTAVA 23

MO ČRS Praha 8 - Kobylisy
bodovaný
Stejskal


Propozice
Výsledky
12.-13.5.
1. kolo divize / KP JČ ÚS
Vltava 23 České Vrbné
421 075
VLTAVA 23

JČ ÚS
bodovaný / nebodovaný
Paulovič


Propozice
Přihláška
Výsledky divize
Výsledky KP
19.-20.5.
1. kolo divize / KP ÚSMP
Berounka 2
401 002
BEROUNKA 2 (H)

MO ČRS Praha 8 - Kobylisy
bodovaný / nebodovaný
Stejskal


Propozice
Výsledky
19.-20.5.
1. kolo divize / KP SÚS
Lebe 16 Neratovice
411 048
LABE 16

MO ČRS Č. Šternberk
bodovaný / nebodovaný
Bromovský


Propozice
Výsledky divize
Výsledky KP
19.-20.5.
1. a 2. kolo divize / KP SMS
Bečva 2
471 005
BEČVA 2


bodovaný / nebodovaný
Kroča


Propozice

19.-20.5.
1. kolo divize / KP SVČ ÚS
Labe Lovosice
441 024
LABE 8


bodovaný/nebodovaný
Novák


Propozice

19.5.
Dětský závod - Bambi
Lužnice 5 - Planá nad Lužnicí
421 036
LUŽNICE 5

Odbor LRU feeder JČ ÚS
náborový - nebodovaný
Pešek


Propozice
Výsledky
Celkové výsledky JČ juniorky
26.-27.5.
II. liga sk. A - 1. kolo
Týnec nad Labem
411 057
LABE 25

MO ČRS Týnec nad Labem
bodovaný
Radil


Propozice
Výsledky
2.-3.6.
MS klubů 2018
Bělorusko


F.I.P.S. ed



Propozice na odkazu: http://feederbelarus.by/images/progmam/en.pdf Výsledky: https://www.facebook.com/FIPSed1954/posts/2145817412319465


8.-9.6.
II. liga sk. B - 2. kolo
461 094 Morava 10


MRS
bodovaný
Zavřel


Propozice

9.-10.6.
I. liga - 2. kolo
Labe 19 - Sedlčánky
411 051
LABE 19

MO ČRS Český Šternberk
bodovaný
Srb


Propozice
Výsledky družstva
Výsledky jednotlivci
Průběžné výsledky družstva
Průběžné výsledky jednotlivci
9.6.
DUO Feeder Cup
Vltava 23 - Hluboká nad Vltavou
421 075
VLTAVA 23

odbor LRU feeder JČ ÚS
nebodovaný
Křenek
závod dvojic

Propozice
Výsledky
16.-17.6.
II. liga sk. A - 2. kolo
Labe Kopisty
441 026
LABE 10

MO ČRS Litoměřice
bodovaný
Karásek


Propozice
Výsledky
Průběžné výsledky po 2. kole
17.6.
1. kolo divize / KP ZČ ÚS
Radbuza 1A
431 042
RADBUZA 1 A

Západočeský ÚS
bodovaný / nebodovaný
Horálek


Propozice

23.6.
Maver Cup - 2. kolo
Pavlovice



nebodovaný
Chadraba


Propozice
Výsledky
24.6.
2. kolo divize / KP ZČ ÚS
Radbuza 1 A
431 042
RADBUZA 1 A

Západočeský ÚS
bodovaný / nebodovaný
Horálek


Propozice
Výsledky
30.6.-1.7.
2. kolo divize / KP MRS / Maver Cup - 3. kolo
Měřín



bodovaný / nebodovaný
Tomšík


Propozice
Výsledky
Maver cup celkem
2.-8.7.
Mistrovství světa
Itálie


F.I.P.S. ed

Štěpnička, Bromovský


Propozice
Výsledky
13.-15.7.
O pohár Kukajících vlků
Labe 13 - Liběchov
441 028
LABE 13

MO ČRS Neratovice
nebodovaný
Koubek


Propozice
Výsledky
21.-22.7.
Barbus Cup - dvojice 208
Labe 25
411 057
LABE 25

MO ČRS Týnec nad Labem
nebodovaný
Buriánek


Propozice
Výsledky
18.8.
O Pohár starosty města Třebíče
461 057 Jihlava 9


MRS
nebodovaný
Oliva


Propozice
Výsledky
25.-26.8.
GP Moravy
461 094 - Morava 1é Uherské Hradiště


ÚS SMS
bodovaný
Hrabal


Propozice

25.-26.8.
2. kolo divize / KP ÚSMP
Sázava 5
401 011
SÁZAVA 5 (H)

MO ČRS Praha 8 - Kobylisy
bodovaný / nebodovaný
Stejskal


Propozice

1.-2.9.
2. kolo divize / KP SÚS
Labe 18 - Brandýs nad Labem
411 050
LABE 18

MO ČRS Český Šternberk
bodovaný / nebodovaný
Bromovský


Propozice
Výsledky 2. kola divize
Výsledky divize konečné
Výsledky 2. kola KP
Výsled KP konečné
1.-2.9.
II. liga - 3. kolo sk. B
461 131 - Sázava 19 - Pilská nádrž


MRS
bodovaný
Zavřel


Propozice

1.9.
2. kolo divize / KP SVČ ÚS
Labe Mlékojedy
441 025
LABE 9

MO ČRS Litoměřice
bodovaný / nebodovaný
Novák


Propozice

8.9.
Podzimní košíček dvojic
461 126 Rokytná 6


MRS
nebodovaný
Černý


Propozice

8.-9.9.
II. liga sk. A - 3. kolo
Labe 18 - Brandýs
411 050
LABE 18

MO ČRS Brandýs nad Labem
bodovaný
Kabát


Propozice
Výsledky 3. kola
Celkové výsledky
8.-9.9.
Sázavský Čtyřboj
Sázava 5
401 011
SÁZAVA 5 (H)

MO ČRS Dejvice
nebodovaný
Selucký


Propozice

14.-16.9.
Mezinárodní mistrovství ČR
Veslařský kanál Račice
441 501
VESLAŘSKÝ KANÁL RAČICE

MO ČRS Český Šternberk
bodovaný
Štěpnička


Propozice
Přihláška týmy
Přihláška jednotlivci
Výsledky
21.-23.9.
Šternberský Feeder Cup
Sázava 6 - Ledečko
411 077
SÁZAVA 6

MO ČRS Český Šternberk
nebodovaný
Štěpnička


Propozice

22.9.
Dětský závod - Svatováclavský
Lužnice 5 - Planá nad Lužnicí
421 036
LUŽNICE 5

JČ ÚS
náborový - nebodovaný
Pešek


Propozice

29.-30.9.
I. liga - 3. kolo
Sázava 6
411 077
SÁZAVA 6

MO ČRS Český Šternberk
bodovaný
Štěpnička


Propozice

29.-30.9.
2. kolo divize / KP JČ ÚS
Vltava 20 - Nový Dvůr
421 090
VLTAVA 20 - KOŘENSKO

Odbor LRU feeder JČ ÚS
bodovaný / nebodovaný
Pešek


Propozice

13.-14.10.
I. liga - 4. kolo
Labe Litochovice
441 025
LABE 9

MO ČRS Litoměřice
bodovaný
Novák




20.-21.10.
Mazec Cup 2018
Sázava 5
401 011
SÁZAVA 5 (H)

MO ČRS Praha 8 - Kobylisy
nebodovaný
Ouředníček

Pozor, změna termínu a místa konání závodu! Původně byl 6.-7.10.2018, Sázava 6. Platí termín 20.-21.10.2018, Sázava 5.
Propozice

21.10.
Memoriál Vladimíra Králíka
Bečva 2
471 005
BEČVA 2

ÚS SMS
nebodovaný
Kroča




26.-28.10.
Feeder Maraton dvojic
Labe 18 - Brandýs
411 050
LABE 18

MO ČRS Brandýs nad Labem
nebodovaný
Kabát




10.11.
1. kolo Zimní ligy JČÚS
Lužnice 5
421 036
LUŽNICE 5

Odbor LRU feeder JČ ÚS
nebodovaný





2.12.
2. kolo Zimní liga JČ ÚS
Týn nad Vltavou - Vltava 20
421 090
VLTAVA 20 - KOŘENSKO

JČ ÚS
bodovaný / nebodovaný
Paulovič





© Copyright, Český rybářský svaz, z. s., Nad Olšinami 282/31, 100 00 Praha 10, 2003 - 2018, Všechna práva vyhrazena
Zásady používání webu a ochrana osobních údajů na webu