K výkonu rybářského práva slouží  3365 ha mimopstruhových revírů, včetně 700 ha ÚN Jesenice a 140 ha revírů Klatovského rybářství. U pstruhových revírů činila výměra téměř 500 ha včetně revírů Českého a Klatovského rybářství. Hospodaření na rybářských revírech probíhá v souladu se zarybňovacími plány.

Západočeský územní svaz sdružuje celkem 29.313 rybářů prostřednictvím 55 místních organizací.

Web  Kontakt Revíry MP a P Mapa

Aktuality:

(Poznámka: Aktuality z územních svazů vkládají územní svazy; Republiková rada ČRS není zodpovědná za jejich obsah.)

Vážené rybářky, vážení rybáři,

dne 22. listopadu jednal na svém pravidelném zasedání výbor Západočeského územního svazu. Předsedkyně ekonomické komise p. Martina Vlčková seznámila členy výboru s informacemi o dani z nemovitosti z rybníků v závislosti na údajích vedených v katastru nemovitostí. O písemné stanovisko byl také požádán daňový poradce, po jeho obdržení bude v rámci metodické pomoci připraven pokyn pro místní organizace.

Hledání

E-shop ČRS služby s.r.o.

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územnách svazů s doručením poštou.

rybarstvi unor  rybarstvi brezen

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Únor 2018  Červen 2018 Prosinec 2018
zpravodaj2 zpravodaj3 zpravodaj4