Vážení rybáři,

dnes v 15:36 zveřejnilo Ministerstvo zemědělství tiskovou zprávu k aktuálním opatřením dopadajícím na rybářství. Toto stanovisko bylo projednáno a schváleno Ústředním krizovým štábem Vlády ČR.

Individuální lov ryb na udici v rybářských revírech je povolen pouze na území katastru obce v místě trvalého pobytu či bydliště sportovního rybáře v době od 5:00 do 20:59 hod.

Výkon rybářského práva v rybářských revírech a v rybníkářství jako např. zarybňování, výlovy a další činnosti, které nelze odložit, nejsou omezeny.

Výkon funkce rybářské stráže je součástí výjimky z platných opatření a je možné ji vykonávat v plném rozsahu.

eagri