Aktuální povolená denní doba lovu je: 05:00-22:00 na MP revírech a 7:00-17:00 na P revírech.

Nejčastěji hledané: MP revíry, P revíry, Rybářský řád, Rybářský kalendář

Poslední týden zbývá do premiéry nového českého filmu režisérky Ivany Pauerové Miloševičové Svéráz českého rybolovu o partě hospodských vlků, kteří se vydávají do Norska zkusit štěstí při chytání tresek, mníků a halibutů na moři. Jak napovídá už trailer, o vtipné situace nebude nouze.

 

ČR, 2021 • 77 min • režie: Ivana Pauerová Miloševičová  • česká verze • nevhodný do 12 let • DCP • premiéra: 22. 7. 2021

Parta šesti dobrosrdečných chlapů vyráží na dalekou cestu za rybami do Norska. Spojuje je dlouholeté přátelství a touha po mužském dobrodružství. Stejně jako dalších 15 000 Čechů i naši hrdinové jednou ročně sbalí své rybářské pruty, nepromokavé bundy, smažené řízky i kartony piv a dají na čas sbohem svým partnerkám, hospodám a domovům. Moře jim poskytuje svobodu a touha plnit si své sny je žene vstříc kapitálnímu úlovku. Nejdříve se ale musí vypořádat se špatným počasím, nespolehlivou technikou i vlastními humornými přešlapy. A možná se nakonec ukáže, že to nejcennější nenajdou na konci udice. Jaká jsou tajemství mužských rybářských expedic?

Proč tento film: 
"Režisérka filmu Ivana mě vzala v létě na pivo a vyprávěla mi, co zažila s partou rybářů při natáčení dokumentu v Norsku. Bylo to veselé i vážné zároveň. Dohodli jsme se, že bychom se podívali na část nabraného materiálu, abychom si udělali lepší představu. Potom jsem rychle došel k názoru, že se rozhodně jedná o silný materiál, který má potenciál uspět v kinech. Vstoupili jsme proto do projektu jako koproducenti a postarali jsme se o to, aby skutečně vznikla plnohodnotná kinoverze. Pak se událo hodně dalších věcí, no a teď je zde tedy první hotový film, kterým Aerofilms vstupuje na producentskou dráhu. Radujeme se a věříme, že se budou radovat i diváci našich „Rybářů“." 
Ivo Andrle, Aerofilms

Slide do kin SCR

scr 1

 


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

Objednávky zde

calendar 512

 Zobrazit celý kalendář

Nejbližší akce:

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok