Pro správnou funkci webu a sledování návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Český rybářský svaz, z. s.
Hlavní menu
ČESKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ
Vlajky
English Deutsch Czech Rusky
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Fotogalerie
Rada ČRS
Rybářské revíry
Revíry Rady ČRS
Dotace
Operační program Rybářství
TOPlist
od 20.4.2004 (5508.7 dnů)
Naši partneři
Českomoravská myslivecká jednota MZE Český svaz včelařů Stále na rybách - ryby a rybaření Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie Vodňany Sensas Hamedia - reklamní servis Poděbrady Chytej.cz - voda, ryby, rybáři a rybaření FOR FISHING Moravský rybářský svaz FISH Farm Bohemia s.r.o. Český zahrádkářský svaz Banner Pstruhařství Jizerské hory s.r.o. VÚRH JU - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň Hotel***Zvíkov Časopis rybářství Českomoravská myslivecká jednota MZE Český svaz včelařů Stále na rybách - ryby a rybaření Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie Vodňany Sensas Hamedia - reklamní servis Poděbrady Chytej.cz - voda, ryby, rybáři a rybaření FOR FISHING Moravský rybářský svaz FISH Farm Bohemia s.r.o. Český zahrádkářský svaz Banner Pstruhařství Jizerské hory s.r.o. VÚRH JU - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň Hotel***Zvíkov Časopis rybářství
Naši partneři
 Dnes je úterý, 18. září 2018, svátek má Kryštof, zítra Zita Slunce 06:43Měsíc 19:09
Jasno až polojasno. Maximální denní teploty 25/29 °C. Mírný jižní až jihovýchodní vítr, na západě slabý. Slunce vychází v 06:42 a zapadá v 19:09.
Bio: 2 - střední zátěž
Rekordy počasí pro daný den:
Maximum: 24.8 °C (1983)
Minimum: -1.9 °C (1912)
Dlouhodobý průměr: 12.3 °C
Pranostika na dnešní den: Teplé září - říjen se mračí.
27°/12°
Zformátuj pro tisk a vytiskni tuto stránku
Denní doba lovu ryb v září je na mimopstruhových revírech od 4 do 24 hod. a pstruhových od 7 do 20 hod.

Rybářské kroužky

Kroužky dle územních svazů

Kroužky dle krajů

Počet kroužků: 495

Územní svaz:
Místní organizace:
Adresa:
Golčův Jeníkov
582 82
Vedoucí kroužku:
Miláček Josef, V Zahradách , 582 82 Golčův Jeníkov

2.kroužek

Kraj: Praha
DDM: Ostroměř
Adresa:
Chomutice
507 54
Vedoucí kroužku:
Tázler Jaroslav

Ostroměř - 1.kroužek

Územní svaz:
Místní organizace:
Adresa:
Domoslavická 117
Ostroměř
507 52
Vedoucí kroužku:
Šťastný Jan
  728 076 199

Ostroměř - 2.kroužek

Územní svaz:
Místní organizace:
Adresa:
Chomutice
Chomutice
507 54
Vedoucí kroužku:
Tázler Jaroslav

Rybářský kroužek ČB 2

Územní svaz:
Místní organizace:
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Lukáš Bzenecký

Rybářský kroužek Bartošovice

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Bartošovice
Adresa:
č.p. 373
Bartošovice
742 54
Vedoucí kroužku:
Ing. Vladimír Petřvaldský
  552 303 738
  777 152 403
email:  v.petrvaldsky@seznam.cz

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Bartošovice v Orlických horách
Adresa:

Rybářský kroužek Lipani

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Bavorov
Adresa:
Bavorov 494
Bavorov
38773
Vedoucí kroužku:
Pavel Jaroš
  773106688

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Bechyně
Adresa:
U Nádraží 610
Bechyně
391 65
Vedoucí kroužku:
Václav Bambule
  731 912 422
Jiná kontaktní osoba:
Mgr. Aleš Růžička
  737 979 961
email:  arpaec@seznam.cz

Kroužek mládeže

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Bělá nad Radbuzou
Adresa:
Mlýnská 142
Bělá nad Radbuzou
345 26
Vedoucí kroužku:
Tereza Píšková
  734 405 025
email:  kaprik.terka@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Pavel Píšek
  603 823 285
email:  pisekpavel@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Bělá nad Radbuzou
Adresa:
Chodské nám. 16
Houstouň
345 25
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Procházka
  733 728 028
email:  p.jaroslav@email.cz
Jiná kontaktní osoba:
Pavel Píšek
  603 823 285
email:  pisekpavel@seznam.cz

Rybářský kroužek MO Bělá pod Bezdězem

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Bělá pod Bezdězem
Adresa:
U Střelnice 317
Bělá pod Bezdězem
294 21
rybaribpb.cz
Vedoucí kroužku:
Ladislav Měšťan
  720 565 645
email:  mestan.ladislav@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Benátky nad Jizerou
Adresa:
Pražská 97
Benátky nad Jizerou
294 71
www.mocrsbenatky.cz
Vedoucí kroužku:
Jan Baško

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Beroun
Adresa:
Pražská 91
Beroun
266 01
Vedoucí kroužku:
Karel Vildmon
  602 385 304
email:  vildmonk@seznam.cz

Lovci perel

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Běstvina
Adresa:
Pod Radnicí 255
Třemošnice
538 43
http://www.petek.cz/
Vedoucí kroužku:
Libor Bolech
Jiná kontaktní osoba:
Eliška Holubová
  733 681 140
email:  elisabetryb@centrum.cz

Rybářská akademie při DDM

Kraj: Ústecký kraj
DDM: Rybářská akademie při DDM
Adresa:
Důlní 85
Bílina
41801
Vedoucí kroužku:
Ivan Bílý
  602 345 371
email:  bily@sdas.cz

Rybářský kroužek při ZŠ Kostomlaty pod Milešovkou

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Bílina
Adresa:
Světecká 285
Kostomlaty pod Milešovkou
417 54
Vedoucí kroužku:
Ivan Bílý
  602 345 371
email:  bily@sdas.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Blatná
Adresa:
Palackého 652
Blatná
388 01
http://www.mocrs.blatna.cz/
Vedoucí kroužku:
František Jančar
  383 422 134
  723 071 671
Jiná kontaktní osoba:
Marcela ¨Šebková
  383 422 134
  723 235 058
email:  marcela.sebkova@ddmblatna.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Blatná
Adresa:
Palackého 652
Blatná
388 01
http://www.mocrs.blatna.cz/
Vedoucí kroužku:
Miloslav Šebek
  383 422 134
  739 068 661
email:  marcela.sebkova@ddmblatna.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Blatná
Adresa:
Palackého 652
Blatná
388 01
http://www.mocrs.blatna.cz/
Vedoucí kroužku:
Marcela Šebková
  383 422 134
  723 235 058
email:  marcela.sebkova@ddmblatna.cz

pokročilí

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Bohumín
Adresa:
Rolnická 3
Bohumín
735 51
www.rkbohumin.wordpress.com
Vedoucí kroužku:
Kedzior Břetislav
  775 347 021
email:  vizilookoun@seznam.cz

Rybářský kroužek Bohumín

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Bohumín
Adresa:
Rolnická 3
Bohumín
735 51
www.rkbohumin.wordpress.com
Vedoucí kroužku:
Radek Bernatík
  608 071 614, 704 443 081
email:  bernatikovakat@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Břetislav Kedzior
  775 347 021
email:  vizilookoun@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Bojanov
Adresa:
č.p. 91
Bojanov
538 26
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Křivský
  728 110 350
Jiná kontaktní osoba:
Pavel Horák
  728 352 419

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Borohrádek
Adresa:
č.p. 481
Borohrádek
517 24
Vedoucí kroužku:
Jan Panchártek
  602 728 617

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Borohrádek
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Mgr. Moravec Martin
  603 765 426

Rybářský kroužek při ZŠ

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Borohrádek
Adresa:
ZŠ Horní Jelení
Horní Jelení
533 74
Vedoucí kroužku:
Martin Horáček
  602 972 732

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Borovany
Adresa:
Petre z Lindy 13
Borovany
373 12
Vedoucí kroužku:
Frdlík Ivan
  724 282 549

Rybářský kroužek - DDM Bludiště

Kraj: Karlovarský kraj
DDM: DDM Bludiště, Chodov
Adresa:
Husova 263
Chodov
357 35
Vedoucí kroužku:
Petr Picek
  732 128 734
Jiná kontaktní osoba:
Jaroslav Pejšek
  605 259 611

Rybářský kroužek - DDM Nová Role

Kraj: Karlovarský kraj
DDM: DDM Nová Role
Adresa:
Na Pěší Zóně 148
Nová Role
362 25
Vedoucí kroužku:
Tomáš Ladislav
  605 127 694
Jiná kontaktní osoba:
Jaroslav Pejšek
  605 259 611

Rybářský kroužek mládeže

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Adresa:
Na Dolíku 53
Stará Boleslav
250 01
Vedoucí kroužku:
Alena Jandourková
  326 912 316
  606 914 945
email:  ala.rybarstvi@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Brandýs nad Orlicí
Adresa:
Brandýs nad Orlicí
561 12
Vedoucí kroužku:
Václav Vágner

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Bravantice
Adresa:

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Brodek u Přerova
Adresa:
Luková 78
Brodek u Přerova
751 03
Vedoucí kroužku:
Konopčík Karel
  608 862 628

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Brodek u Přerova
Adresa:
Týnecká 138
Grygov
783 73
Vedoucí kroužku:
Kratochvíl Vladislav
  604 463 198
email:  lada.balu@seznam.cz

Rybářský kroužek

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM Broumov
Adresa:
Komenského 245
Broumov
550 01
Vedoucí kroužku:
Gabajová Michaela
  732 779 992
email:  misulkagab@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Milan Alina
  773 504 899
email:  mila.alina@seznam.cz

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Bruntál
Adresa:
třída Práce 1598
Bruntál
792 01
Vedoucí kroužku:
Václav Klein ml.

Rybářský kroužek

Kraj: Moravsko-slezský kraj
DDM: DDM Bruntál
Adresa:
Pod Lipami 1480/2
Bruntál
792 01
Vedoucí kroužku:
Václav Klein

Kroužek mladých rybářů

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Bystřice nad Olší
Adresa:
č.p. 562
Bystřice
739 95
Vedoucí kroužku:
Pavel Labaj
  605 065 396
email:  labaj.pavel@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Bystřice u Benešova
Adresa:
Nova 473
Bystřice
257 51
Vedoucí kroužku:
Jiří Maršík
  776 042 058
email:  marsik63@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Cvikov
Adresa:
Husova 296
Cvikov
471 54
www.ddmcvikovacek.cz
Vedoucí kroužku:
Pavel Salavec
email:  pasa.66@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Čáslav
Adresa:
Pod Žižkovou branou 259
Čáslav
286 01
http://kaprici-caslav.webnode.cz
Vedoucí kroužku:
Petr Stieber
  604 434 640
email:  rybari.caslav@seznam.cz

Rybářský kroužek Černošice

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Černošice
Adresa:
Dobřichovická 744
Černošice
252 28
Vedoucí kroužku:
David Šimčík

Rybáři Habartice

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Česká Kamenice
Adresa:
Horní Habartice 187
Děčín
40502
Vedoucí kroužku:
Karel Mašek ml.
  606621808
email:  Karel@hornihabartice.cz

Rybářský kroužek při CDM Česká Kamenice

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Česká Kamenice
Adresa:
Dukelských hrdinů 328
Česká Kamenice
407 21
http://www.cdmck.cz/
Vedoucí kroužku:
Bc. Hana Podlahová
  412 582 815
  723 804 535
email:  info@cdmck.cz

Rybářský kroužek při ČRS MO Česká Lípa

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Česká Lípa
Adresa:
Máchova 1160
Česká Lípa
470 01
clrybarici.estranky.cz
Vedoucí kroužku:
Mgr. Jaroslav Janata
  604 720 650
email:  rybaricl@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Mgr. Antonín Sůva
  602 751 984

Rybářský kroužek pro mládež

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Česká Skalice
Adresa:
u Přivaděče 37
Česká Sklalice
552 03
Vedoucí kroužku:
Šrajbr Ladislav
  732 502 403
email:  ladza.trener@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Skořepa Zdeněk
  777 586 293
email:  skorepa.z@seznam.cz

Rybářský kroužek

Kraj: Pardubický kraj
DDM: DDM Kamarád
Adresa:
Felixova 1382
Česká Třebová
560 02
Vedoucí kroužku:
Martin Štancl
  777 285 678
email:  stancl.mates@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Jana Pleskotová
  602 138 146
email:  pleskotova@cominnet.cz

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: České Budějovice 1
Adresa:
Lišov
Vedoucí kroužku:
Vladimír Janoušek

začátečníci 1

Kraj: Jihočeský kraj
DDM: DDM
Adresa:
U zimního stadionu
Vedoucí kroužku:
Janoušek Vladimír
  777177411

Rybářský kroužek 1

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: České Budějovice 3
Adresa:
Dobrovodská 717
České Budějovice
370 01
http://www.rybsvazcb.cz/
Vedoucí kroužku:
Jan Luxa
  777 952 759
email:  autoluxa@seznam.cz
Poznámka: Platí i pro k.ú.Dasný

Rybářský kroužek 2

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: České Budějovice 3
Adresa:
Dobrovodská 717
České Budějovice
370 01
http://www.rybsvazcb.cz/
Vedoucí kroužku:
Josef Luxa st.
  777609477

Rybářský kroužek 3

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: České Budějovice 3
Adresa:
Dobrovodská 717
České Budějovice
370 01
http://www.rybsvazcb.cz/
Vedoucí kroužku:
Josef Luxa ml.
  724 265 280
email:  luxa@ege.cz

Rybářský kroužek 4

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: České Budějovice 3
Adresa:
Dobrovodská 717
České Budějovice
370 01
http://www.rybsvazcb.cz/
Vedoucí kroužku:
Stanislav Jirouch
  602474002
email:  jirouch@iol.cz

Rybářský kroužek 5 - Nová Ves

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: České Budějovice 3
Adresa:
Dobrovodská 717
České Budějovice
370 01
http://www.rybsvazcb.cz/
Vedoucí kroužku:
Jan Tvaroh
  724710814
email:  rohtva@seznam.cz

Rybářský kroužek 6 - Nové Homole

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: České Budějovice 3
Adresa:
Dobrovodská 717
České Budějovice
370 01
http://www.rybsvazcb.cz/
Vedoucí kroužku:
Josef Velek
  605843083

Rybářský kroužek 7 - pro sluchově postižené

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: České Budějovice 3
Adresa:
Ústav neslyšících v Českých Budějovicích
http://www.rybsvazcb.cz/
Vedoucí kroužku:
Vladislav Švehla
  607252634

Rybářský kroužek 8 - Lišov

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: České Budějovice 3
Adresa:
Dobrovodská 717
České Budějovice
370 01
http://www.rybsvazcb.cz/
Vedoucí kroužku:
Karel Moural
  737426549

Kroužek mladých rybářů

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: České Velenice
Adresa:
Revoluční 244
České Velenice
378 10
Vedoucí kroužku:
Jan Novák
  733 115 505
Jiná kontaktní osoba:
Vít Fiala (jednatel MO)
  724 194 357
email:  fialka.vit@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Český Dub
Adresa:
Český Dub III 25
Český Dub
463 43
Vedoucí kroužku:
Pavel Porš
  601 346 812
email:  labkin@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Tomáš Porš
  739 824 720

MS Chvalšiny

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Český Krumlov
Adresa:
Chvalšiny 284
Chvalšiny
382 08
Vedoucí kroužku:
Marie Slováková
  775 275 580
email:  neuberkova@seznam.cz

MS Větřní

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Český Krumlov
Adresa:
V Lukách 37
Větřní
382 11
Vedoucí kroužku:
František Soukup
  724 792 917

Rybářský kroužek DDM Český Krumlov

Kraj: Jihočeský kraj
DDM: DDM Český Krumlov
Adresa:
Linecká
Český Krumlov
381 01
Vedoucí kroužku:
PhDr. Antonín Liška
  777 286 040

Kapři

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Český Šternberk
Adresa:
č.p. 27
Český Šternberk
257 26
mocrsceskysternberk.cz
Vedoucí kroužku:
Marek Veselý

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Český Těšín
Adresa:
Akátová 640
Český Těšín
737 01
Vedoucí kroužku:
Milan Drapa ml.

Rybářský kroužek mládeže

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Český Těšín
Adresa:
Akátová 640
Český Těšín
737 01
Vedoucí kroužku:
Miloš Drapa

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Čimelice
Adresa:
č.p. 51
Čimelice
398 04
Vedoucí kroužku:
Ludvík Benda
  382 228 461
  603 466 561

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Čistá u Rakovníka
Adresa:
č.p. 1
Čistá
270 34
myslivecak.webnode.cz
Vedoucí kroužku:
Tomáš Razým
  604381857
email:  razymtomas@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Daniel Váhala
  776562186
email:  dan.vahala@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Dačice
Adresa:
Na Sádkách 133
Dačice
380 01
Vedoucí kroužku:
Ing.Miloš Růna
  723 461 815

Rybářský kroužek při MS Slavonice

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Dačice
Adresa:
Švermova
Slavonice
378 81
Vedoucí kroužku:
Jan Štrynk
  606 428 975
Jiná kontaktní osoba:
Petr Hilenka
  603 959 343
email:  hil1@centrum.cz

DDM Centrum

Kraj: Ústecký kraj
DDM: DDM Centrum
Adresa:
Mírové náměstí 227
Jílové u Děčína
40701
Vedoucí kroužku:
Zdeněk Kalous
  606424125

DDM Cvrček

Kraj: Ústecký kraj
DDM: DDM Cvrček
Adresa:
V sídlišti 387
Boletice nad Labem
40711
Vedoucí kroužku:
Martin Šnaider
  605124073
Jiná kontaktní osoba:
Jiří Kramer
  725284885

MO Děčín

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Děčín
Adresa:
Náměstí Míru 17
Benešov nad Ploučnicí
40722
Vedoucí kroužku:
Josef Zahradník
  732724 502

MO Děčín

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Děčín
Adresa:
Ústecká 23
Děčín 5
40502
Vedoucí kroužku:
Petr Tesarczyk
  728552793

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Deštná
Adresa:
Svatojánská 214
Deštná
37825
Vedoucí kroužku:
Jiří Bušta ml.
  704075378

Rybářský kroužek mládeže MO Dobřany

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Dobřany
Adresa:
Plzeňská 1048
Dobřany
334 41
Vedoucí kroužku:
Zdeněk Skála

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Dolní Kralovice
Adresa:
Náměstí L.Svobody 6
Dolní Kralovice
257 68
Vedoucí kroužku:
Josef Pojezný
  777 840 972
email:  pojezny@autoprojekt.cz

Rybáři z údolí kaprů

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Dolní Poustevna
Adresa:
Sadová 174
Dolní Poustevna
407 82
Vedoucí kroužku:
Radek Kolařík
  412384972
  731479781
email:  kolarikradek@email.cz
Jiná kontaktní osoba:
Jaku Kreibich
  732 424 233
email:  kukrei@seznam.cz

Ledňáček

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Domašov nad Bystřicí
Adresa:
Bohuňovice u Olomouce
Vedoucí kroužku:
Sotir Malinovský

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Domašov nad Bystřicí
Adresa:
Moravský Beroun
Vedoucí kroužku:
Sotir Malinovský

Kroužek mládeže

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Domažlice
Adresa:
Kostelní 168
Domažlice
344 01
http://rybardo.mrk.cz
Vedoucí kroužku:
Hynek Hanáčík
Jiná kontaktní osoba:
Martin Bejm
  776 374 336

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Dubá
Adresa:
Dlouhá ul., klubový dům ZŠ
Dubá
470 41
http://rybarsky-klub-duba.funsite.cz
Vedoucí kroužku:
Iveta Dalecká
  725 863 410

Rybářský kroužek mládeže

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Duchcov
Adresa:
Dolnonádražní 269
Osek
417 05
Vedoucí kroužku:
Jiří Petráš
  776393953
Jiná kontaktní osoba:
Jan Tvrdík
  722452789
email:  jantvrdik@centrum.cz

Rybářský kroužek mládeže - pokročilí

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Duchcov
Adresa:
Družby 1006/48
Duchcov
419 01
Vedoucí kroužku:
p. Vaník
  728838492
Jiná kontaktní osoba:
J. Tvrdík
  722 452 789
email:  jantvrdik@centrum.cz

Rybářský kroužek mládeže - začátečníci

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Duchcov
Adresa:
Družby 1006/48
Duchcov
41901
Vedoucí kroužku:
Josef Kuba
  776650410
Jiná kontaktní osoba:
Jan Tvrdík
  722452789
email:  jantvrdik@centrum.cz

Rybářský kroužek mládeže při ZŠ Hrob

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Duchcov
Adresa:
Tržní náměstí 52
Hrob
417 04
Vedoucí kroužku:
Tomáš Borovička
  777036677
Jiná kontaktní osoba:
Jan Tvrdík
  722 452 789
email:  jantvrdik@centrum.cz

Rybářský kroužek mládeže při ZŠ Košťany

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Duchcov
Adresa:
Komenského náměstí 351
Košťany
Vedoucí kroužku:
Václav Jelínek
Jiná kontaktní osoba:
Jan Tvrdík
  722452789

Mladý rybář

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM - Jednička
Adresa:
Dvůr Králové nad Labem
544 00
Vedoucí kroužku:
Behro Tomáš
  724 680 150
email:  t.behro@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Behro Antonín
  606 494 782
email:  a.behro@seznam.cz

Mladý rybář

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM - Jednička
Adresa:
Dvůr Králové nad Labem
544 00
Vedoucí kroužku:
Vokoun Jaroslav
Jiná kontaktní osoba:
Behro Antonín
  606 494 782
email:  a.behro@seznam.cz

Mladý rybář

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM - Jednička
Adresa:
Dvůr Králové nad Labem
544 00
Vedoucí kroužku:
Lukášek Milan
  731 276 564
Jiná kontaktní osoba:
Behro Antonín
  606 494 782
email:  a.behro@seznam.cz

Mladý rybář

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM - Jednička
Adresa:
Dvůr Králové nad Labem
544 00
Vedoucí kroužku:
Slanina František
  606 918 161
Jiná kontaktní osoba:
Behro Antonín
  606 494 782
email:  a.behro@seznam.cz

Dymokurské vydry

Kraj: Středočeský kraj
DDM: DDM Symfonie Poděbrady
Adresa:
Osvobození 301
Dymokury
289 01
http://www.mzsdymokury.cz/
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Dobiáš
  728 857 581
email:  dobsa.x@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Andrea Řeháčková
  325 635 716
  728 225 150
email:  andreadymo@seznam.cz

Rybářský kroužek Mniší

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Frenštát pod Radhoštěm
Adresa:
Dolní 303
Frenštát pod Radhoštěm
744 01
Vedoucí kroužku:
Leon Chlebek
email:  leonchlebek@seznam.cz

Rybářský kroužek Na háčku - pokročilí

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Frenštát pod Radhoštěm
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Zemánek Petr
Jiná kontaktní osoba:
Bartošová Lenka

Rybářský kroužek Na háčku - začátečníci

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Frenštát pod Radhoštěm
Adresa:
Dolní 303
Frenštát pod Radhoštěm
744 01
Vedoucí kroužku:
Bronislav Bartoš
  732 835 339
email:  bronislavbartos@seznam.cz

Baška

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Frýdek-Místek
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Martin Motička

Frýdek-Místek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Frýdek-Místek
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Zdeněk Marek

Místek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Frýdek-Místek
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Josef Jansch

MS Dobrá

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Frýdek-Místek
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Jiří Biolek

Palkovice

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Frýdek-Místek
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Zdeněk Muroň

Frýdlant n. O.

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Frýdlant nad Ostravicí
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Martin Hlaváč
  603 818 855
email:  hlavac.martin@email.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Frýdlant v Čechách
Adresa:
U Potoka 1484
Frýdlant v Čechách
464 01
crsmofrydlant.cz
Vedoucí kroužku:
Jiří Mikoláš
  723226165
email:  j.miky@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Milan Maryško
  608967614

Rybářský kroužek

Kraj: Liberecký kraj
DDM:
Adresa:
Nádražní 596
Hejnice
463 62
Vedoucí kroužku:
Václav Stránský
  607 068 189
email:  flyvenca@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Fulnek
Adresa:
Švermova 332
Fulnek
742 45
Vedoucí kroužku:
Hrnčíř Dušan
  556 740 965
  602 578 379
email:  dodo.hrncir@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Jiří Mazač
  731 054 887
Poznámka: Kroužek pro začátečníky i pokročilé.

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Havířov
Adresa:
Rybářská 154
Těrlicko
735 42
Vedoucí kroužku:
Vladislav Marosz
  737 611 051
email:  maroszvlado@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Jan Valoušek
  725 842 511

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Havlíčkův Brod
Adresa:
Masarykova 2190
Havlíčkův Brod
580 01
Vedoucí kroužku:
Gráf Milan
  721 847 121
email:  grafmilan@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Mokrý Jiří
  728 998 395

Kroužek mládeže 2

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Havlovice
Adresa:
Havlovice E45
Havlovice nad Úpou
542 32
http://www.mocrsupice.ic.cz/
Vedoucí kroužku:
Pavel Břicháček
  732 348 199
email:  brichacekpavel@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Adamec Roman
  728 506 709
email:  r.ady@seznam.cz

Rybářský kroužek

Kraj: Moravsko-slezský kraj
DDM: DDM Hlučín
Adresa:
Zámecká 6
Hlučín
748 01
http://www.ddmhlucin.cz/
Vedoucí kroužku:
Edita Studená
  595 041 156
  721 912 171
email:  studena@ddmhlucin.cz
Jiná kontaktní osoba:
Tomáš Pater
email:  patertomas@seznam.cz

Rybářský kroužek při DDM Holice

Kraj: Pardubický kraj
DDM: DDM Holice
Adresa:
Holubova 874
Holice
534 01
Vedoucí kroužku:
Izaiasz Petr
  607 223 629
email:  petr.izaiasz@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Horažďovice
Adresa:
Zářecká 639
Horažďovice
341 01
Jiná kontaktní osoba:
Ing. Rudolf Kácha
  605 266 826

Rybářský kroužek Horní Maršov

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Horní Maršov
Adresa:
Horní Maršov
542 26
http://rybymarsov.webnode.cz/
Vedoucí kroužku:
Radek Slováček

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Horní Planá
Adresa:
Náměstí 2
Horní Planá
382 26
Vedoucí kroužku:
František Milota

Rybářský kroužek MO Horní Podluží

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Horní Podluží
Adresa:
č.p. 149
Dolní Podluží
40755
Vedoucí kroužku:
Jan Hampl
  606 126 603
email:  e.nergy@seznam.cz

Rybářský kroužek při MO Horšovský Týn

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Horšovský Týn
Adresa:
Boženy Němcové 34
Horšovský Týn
346 01
http://www.horsovskytyn.cz/rybari
Vedoucí kroužku:
Vlastimil Hojda
Jiná kontaktní osoba:
Ing. Ladislav Walter
  602 406 392
email:  ladislav.walter@mze.cz
Poznámka: Schází se 1x týdně (pátek od 15:00) v budově ZDŠ, Masarykova 1, Horšovský Týn

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Hořice v Podkrkonoší
Adresa:
Hořice
508 01
Vedoucí kroužku:
pí. Nesvadbová
  774 846 749
Jiná kontaktní osoba:
Stupka František
  605 303 114

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Hořovice
Adresa:
Anýžova 486
Hořovice
268 01
Vedoucí kroužku:
Wünch Jan
  721 970 672

Rybářský kroužek - Praskolesy

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Hořovice
Adresa:
Praskolesy
267 54
Vedoucí kroužku:
Trejbal Pavel
  607 629 730
email:  trejbal.tihava@seznam.cz

Rybářský kroužek - Zaječov

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Hořovice
Adresa:
Zaječov
267 62
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Spáčil
  739 465 627

Rybářský kroužek Komárov

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Hořovice
Adresa:
Komárov
267 62
Vedoucí kroužku:
Ernest Martin
  775 449 286

Rybářský kroužek Lochovice

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Hořovice
Adresa:
Lochovice
267 23
Vedoucí kroužku:
Chot Vladimír
  775 270 879
email:  vlada.kada@seznam.cz

Rybáři pokročilí

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM Hradec Králové
Adresa:
Rautenkrancova 1241
Hradec Králové
500 03
http://www.barak.cz/
Vedoucí kroužku:
Tomáš Prokop
Jiná kontaktní osoba:
Lucie Černohousová
  495 514 531
  777 758 439
email:  l.cernohousova@barak.cz
Poznámka: Čtvrtek 17:30 - 19:00

Rybáři začátečníci

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM Hradec Králové
Adresa:
Rautenkrancova 1241
Hradec Králové
500 03
http://www.barak.cz/
Vedoucí kroužku:
Jan Hanzal
Jiná kontaktní osoba:
Lucie Černohousová
  495 514 531
  777 758 439
email:  l.cernohousova@barak.cz
Poznámka: Pondělí 15:30 - 17:00

Rybáři začátečníci

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM Hradec Králové
Adresa:
Rautenkrancova 1241
Hradec Králové
500 03
http://www.barak.cz/
Vedoucí kroužku:
František Chmelík
Jiná kontaktní osoba:
Lucie Černohousová
  495 514 531
  777 758 439
email:  l.cernohousova@barak.cz
Poznámka: Uterý 16:30 - 18:00

Rybáři začátečníci

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM Hradec Králové
Adresa:
Rautenkrancova 1241
Hradec Králové
500 03
http://www.barak.cz/
Vedoucí kroužku:
David Fanta
Jiná kontaktní osoba:
Lucie Černohousová
  495 514 531
  777 758 439
email:  l.cernohousova@barak.cz
Poznámka: Středa 17:00 - 18:30

Ledňáček

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Hrádek nad Nisou
Adresa:
Tovární 628
Hrádek nad Nisou
463 34
rybarihradek.webnode.cz
Vedoucí kroužku:
Rotyis Jan
  728 095 570
email:  rotyis@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Hranice na Moravě
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Milan Munuštík
Jiná kontaktní osoba:
Miroslav Pazlav
  731 636 163

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Hulice
Adresa:
č.p. 33
Hulice
257 63
Vedoucí kroužku:
Jiří Béza
  724 349 998
Jiná kontaktní osoba:
Petr Bleha
  776 640 040

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Humpolec
Adresa:
Dvorská 271
Humpolec
396 01
http://www.rybarihumpolec.cz/
Vedoucí kroužku:
Alexej Slavík
Jiná kontaktní osoba:
Jaromír Slavík - předseda MO ČRS
  602 840 586
email:  slavik.rybar@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Husinec
Adresa:
ZŠ Národní 1018
Prachatice
383 01
Vedoucí kroužku:
Zdeněk Sufčák

Rybářský kroužek

Kraj: Jihočeský kraj
DDM: DDM Prachatice
Adresa:
Ševčíkova 273
Prachatice
383 01
Vedoucí kroužku:
Karel Černý
Jiná kontaktní osoba:
Veronika Veselovská
  388 312 721
  728005130
email:  veronika.veselovska@ddm-prachatice.cz

Rybolovná technika

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Husinec
Adresa:
ZŠ Národní 1018
Prachatice
383 01
Vedoucí kroužku:
Ivan Rieger
  606 860 545
email:  ivan.rieger@volny.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Hustopeče nad Bečvou
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Bečák Mgr.
  605 413 359
email:  jaroslav.becak@zshustopece.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Chlumec nad Cidlinou
Adresa:
9. Května 198
Chlumec nad Cidlinou
503 51
Vedoucí kroužku:
Langr Jiří
  724 941 346
Jiná kontaktní osoba:
Langr František
  606 132 786

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Choceň
Adresa:
Choceň
565 01
Vedoucí kroužku:
Čulík Jan
  602 488 898
email:  culikjan@seznam.cz

13. ZŠ - Březenecká

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Chomutov
Adresa:
Březenecká – 13.ZŠ
Chomutov
430 04
crs.chomutov.cz/odbor-mladeze/
Vedoucí kroužku:
Rut Jaroslav
  720 376 814
Jiná kontaktní osoba:
Čajka Josef - odbor mládeže MO Chomutov
  736 189 286
email:  jozinc@seznam.cz

DDM - Chomutov

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Chomutov
Adresa:
Jiráskova 4140
Chomutov
430 03
crs.chomutov.cz/odbor-mladeze/
Vedoucí kroužku:
Schánil Rudolf
  724 742 292
Jiná kontaktní osoba:
Čajka Josef - odbor mládeže MO Chomutov
  736 189 286
email:  jozinc@seznam.cz

Droužkovice

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Chomutov
Adresa:
Droužkovice 90
Droužkovice
431 44
crs.chomutov.cz/odbor-mladeze/
Vedoucí kroužku:
Hajný Miroslav
  722 749 114
Jiná kontaktní osoba:
Čajka Josef - odbor mládeže MO Chomutov
  736 189 286
email:  jozinc@seznam.cz

Málkov - Zelená

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Chomutov
Adresa:
Málkov – Zelená 2
Málkov.– Zelená
crs.chomutov.cz/odbor-mladeze/
Vedoucí kroužku:
Bach Radek
  725774648
Jiná kontaktní osoba:
Čajka Josef - odbor mládeže MO Chomutov
  736 189 286
email:  jozinc@seznam.cz

ZŠ Březno

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Chomutov
Adresa:
Švermova 367
Březno u Chomutova
431 45
www.crs-chomutov.cz/odbor-mladeze/
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Somr
  603 828 657
Jiná kontaktní osoba:
Josef Čajka - odbor mládeže MO Chomutov
  736 189 286
email:  Jozinc@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Choryně
Adresa:
č.p. 207
Choryně
756 42
Vedoucí kroužku:
Radoslav Ševců Ing.
  725 607 701
email:  r.sevcu@profilteam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Chrást
Adresa:
Dolanská 673
Chrást
330 03
Vedoucí kroužku:
Kamil Vracouský
  725 592 898

Neviditelní

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Chrastava
Adresa:
Družstevní 107
Chrastava
463 31
facebook - rybářský kroužek MO Chrastava
Vedoucí kroužku:
Josef Čeněk
  728 444 443
email:  pepalovcenda@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Binarová Dana
  702 550 014

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Chrudim
Adresa:
Dašická 146
Chrudim
537 01
Vedoucí kroužku:
Antonín Pulpán

Rybářský kroužek DDM Chrudim

Kraj: Pardubický kraj
DDM: DDM Chrudim
Adresa:
Palackého
Chrudim
537 03
Vedoucí kroužku:
Janáček Roman

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Jablonec nad Nisou
Adresa:
ZŠ – ul. Arbesova 5
Jablonec nad Nisou
466 04
rybsvazjbc.cz
Vedoucí kroužku:
MUDr. Pavel Hrubý
Jiná kontaktní osoba:
DiS. Martin Zemánek - vedoucí odb. mládeže
  483 320 694
  724384582
email:  optikzemanek@post.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Jablonné nad Orlicí
Adresa:
Hradisková 625
Jablonné nad Orlicí
561 64
Vedoucí kroužku:
Miroslav Tomiška
Jiná kontaktní osoba:
Luboš Pecháček

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Jablonné v Podještědí
Adresa:
Na Nivách 225
Jablonné v Podještědí
47125
crsmo-jvp.ic.cz
Vedoucí kroužku:
Jan Janis
email:  fakulta@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Jablunkov
Adresa:

Javorník

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Javorník
Adresa:
Míru 499
Javorník
790 70
Vedoucí kroužku:
Martin Křížek
  731 154 304

Vidnava

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Javorník
Adresa:
Míru 499
Javorník
790 70
Vedoucí kroužku:
Miroslav Horák
  777 668 798

Žulová

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Javorník
Adresa:
Míru 499
Javorník
790 70
Vedoucí kroužku:
Jiří Schener
  604 670 211

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Jeseník
Adresa:
Průchodní 154
Jeseník
790 01
Vedoucí kroužku:
Petr Latzel
Jiná kontaktní osoba:
Milan Ondruch
  775 249 151
email:  michal.ondruch@seznam.cz

Klub rybářů (3. a další rok)

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: Klub - Středisko volného času
Adresa:
Valdštejnovo nám. 99
Jičín
506 01
Jiná kontaktní osoba:
Kobrle Miroslav
  737 249 915
email:  rybar.jicin@centrum.cz

Kroužek pokročilých (2. rok)

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: Klub - Středisko volného času
Adresa:
Valdštejnovo nám. 99
Jičín
506 01
Jiná kontaktní osoba:
Kobrle Miroslav
  737 249 915
email:  rybar.jicin@centrum.cz

Kroužek začátečníků (1. rok)

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: Klub - Středisko volného času
Adresa:
Valdštejnovo nám. 99
Jičín
506 01
Jiná kontaktní osoba:
Kobrle Miroslav
  737 249 915
email:  rybar.jicin@centrum.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Jilemnice
Adresa:
Čs.legií 699
Jilemnice
514 01
Vedoucí kroužku:
MUDr. Martin Košelka
  481 541 257
email:  koselino@seznam.cz

Rybářský kroužek při ZŠ Rokytnice n. Jiz.

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Jilemnice
Adresa:
Horní Rokytnice 172
Rokytnice nad Jizerou
512 44
Vedoucí kroužku:
Mgr. Miroslav Bouda
  481 522 434
email:  miroslav.bouda@zs-rokytnice.cz

rybářský kroužek při ZŠ Vysoké n. Jiz.

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Jilemnice
Adresa:
Čs.legií 699
Jilemnice
514 01
Vedoucí kroužku:
MUDr. Martin Košelka
  481 541 257
email:  koselino@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Jince
Adresa:
Čsl. dělostřelců 172
Jince
262 23
Vedoucí kroužku:
Ing. Pavel Toman

Rybářský kroužek

Kraj: Jihočeský kraj
DDM: DDM Jindřichův Hradec
Adresa:
Na Sadech 4
Třeboň
379 01
http://www.ddmjh.cz/
Vedoucí kroužku:
Ing. Jílek Petr
email:  crstrebon@centrum.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Jiříkov
Adresa:
Rumburská 454
Jiříkov
407 53
Vedoucí kroužku:
Jan Gemer
  720 466 469
Jiná kontaktní osoba:
Jiří Adámek
  739 063 818

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Jistebnice
Adresa:
Milevská 151
Jistebnice
391 33
Vedoucí kroužku:
Josef Haláček
  724 567 777
email:  josefhalacek@seznam.cz
Poznámka: Nový nábor členů v únoru 2011.

Rybaříci

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Kadaň
Adresa:
Sládkova 114
Kadaň
432 01
rybarikadan.cz
Vedoucí kroužku:
Jiří Mihalov
  606 742 136

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Kadaň
Adresa:
Tylova 640
Vejprty
43191
www.vejprtskyrybari.blog.cz
Vedoucí kroužku:
Josef Hirt
  603 360 889
email:  josefhirt@seznam.cz

Rybářský kroužek starší

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Kamenice nad Lipou
Adresa:
V Oboře 230
Kamenice nad Lipou
394 70
Vedoucí kroužku:
Jirka Pelíšek
  723 446 312

Rybářský kroužek začátečníci

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Kamenice nad Lipou
Adresa:
Veckova 125
Kamenice nad Lipou
394 70
Vedoucí kroužku:
Václav Kubů

Rybářský kroužek

Kraj: Jihočeský kraj
DDM: DDM Kaplice
Adresa:
Omlehická 436
Kaplice
382 41
Vedoucí kroužku:
Karel Toncar
  380 313 009
  723 668 906
email:  ddmkaplice@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Kardašova Řečice
Adresa:
Lomnického 639
Kardašova Řečice
378 21
Vedoucí kroužku:
František Trčka
  724 266 096
Jiná kontaktní osoba:
Petr Semerád
  607 587 716
email:  petr.semerad@quick.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Karlovy Vary
Adresa:
Třeboňská 907
Karlovy Vary
360 05
Vedoucí kroužku:
David Brož
  777237425

Lipovci

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Karviná
Adresa:
Karviná Nové Město
735 06
www.rybarskykrouzek.estranky.cz
Vedoucí kroužku:
Miroslav Lipowski
  606 554 936
email:  M.Lipowski@centrum.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Kdyně
Adresa:
Petrovická 257
Domažlice
344 01
Vedoucí kroužku:
Josef Mathauser
  606 151 443
email:  josef.mathauser@seznam.cz

MO Kladno

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Kladno
Adresa:
Litovelská 2720
Kladno
272 04
klubspirala.xf.cz
Vedoucí kroužku:
Jana Jelínková

Rybářský kroužek - čtvrtek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Klášterec nad Ohří
Adresa:
Petlérská 447
Klášterec nad Ohří
43151
rybar.kabel1.cz
Vedoucí kroužku:
Radek Dušek
  775229456
fax.:  www.facebook.com/groups/185870868164014/
email:  radu456@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Hana Dušková
  728005301
email:  duha456@seznam.cz

Rybářský kroužek - sobota, rybolovná technika

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Klášterec nad Ohří
Adresa:
Petlérská 447
Klášterec nad Ohří
43151
rybar.kabel1.cz
Vedoucí kroužku:
Milan Jáhna
  603 438 038
fax.:  www.facebook.com/groups/185870868164014/
email:  mija62@gmail.com
Jiná kontaktní osoba:
Hana Dušková
  728 005 301
email:  duha456@seznam.cz

Rybářský kroužek - úterý

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Klášterec nad Ohří
Adresa:
Petlérská 447
Klášterec nad Ohří
43151
rybar.kabel1.cz
Vedoucí kroužku:
Josef Eisenreich
  604 609 178
email:  facebook.com/groups/185870868164014/
Jiná kontaktní osoba:
Hana Dušková
  728 005 301
email:  duha456@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Kloužovice
Adresa:
Ke Hřišti 436
Chýnov
391 55
http://www.moklouzovice.wz.cz/
Vedoucí kroužku:
Michal Novotný
  737 714 626
email:  moklouzovice@centrum.cz

Kolínský rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Kolín
Adresa:
Sladkovského 11
Kolín
280 02
Vedoucí kroužku:
Stanislav Vencovský
  728 250 259
Jiná kontaktní osoba:
František Machač
  603 463 208

Rybářský kroužek Kopidlno

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Kopidlno
Adresa:
Kopidlno
507 32
http://www.mocrskopidlno.cz
Vedoucí kroužku:
Zdeněk Novotný
  724 270 373
email:  zdenovot@gmail.com
Jiná kontaktní osoba:
Ing. Rostislav Vodák
  493 545 230
email:  mocrskopidlno@gmail.com

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Kostelec nad Labem
Adresa:
T.G. Masaryka 117
Kostelec nad Labem
277 13
Vedoucí kroužku:
Ladislav Kec
  602 223 771
email:  lednaccikostelec@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Jan Zich
  732 659 195

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Kostelec nad Orlicí
Adresa:
Komenského 612
Kostelec nad Orlicí
517 41
www.crs-kostelec.cz
Vedoucí kroužku:
Ing. Petr Mařík
  605521202
email:  pmarik@seznam.cz, petr.marik@crs-kostelec.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Kozárovice
Adresa:
Obecní úřad
Kozárovice
262 84
Vedoucí kroužku:
Milan Zloch

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Králíky
Adresa:
Králíky
561 69
Vedoucí kroužku:
Ivo Kellner
  733 314 691
Jiná kontaktní osoba:
Petr Hloušek
  604 315 630
email:  pet.hlousek@gmail.com

Ledňáček

Kraj: Plzeňský kraj
DDM: Dům dětí a mládeže - Kralovice
Adresa:
Pražská 112
Kožlany
331 44
Vedoucí kroužku:
Mgr. Jaroslav Švarc
Jiná kontaktní osoba:
Tibor Šrámek
email:  tiborak@centrum.cz

Mladý rybář

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Kralovice
Adresa:
Mírová 555
Kralovice
331 41
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Šiml
Jiná kontaktní osoba:
Tibor Šrámek
  723 467 792
email:  tiborak@centrum.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Krásná Lípa
Adresa:
Strádalova 389/1
Krásná Lípa
40746
Vedoucí kroužku:
Vavroch Josef
  728832741
Jiná kontaktní osoba:
Hynek Boštík
  776647300

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Kravaře
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Roman Šalata
  604 682 792
email:  salataroman@seznam.cz

Rybářský kroužek

Kraj: Moravsko-slezský kraj
DDM: Středisko volného času
Adresa:
Dobrovského 16
Krnov
794 01
Vedoucí kroužku:
Bohumil Baránek

Rybářský kroužek při ZŠ Křemže

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Křemže
Adresa:
Mříč 79
Křemže
382 03
Vedoucí kroužku:
Petr Pešl ml.
  723 819 832
email:  pesl.crs@seznam.cz

Mladé vydry

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Křimice
Adresa:
Zámecká 503
Plzeň
322 00
Vedoucí kroužku:
Pavel Mlnařík
  605 878 906
email:  rybar159@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Karel Němec
  736 182 249

Rybářský kroužek DDM Lanškroun

Kraj: Pardubický kraj
DDM: DDM Lanškroun
Adresa:
Vančurova 46
Lanškroun
563 01
http://www.crslan.cz/
Vedoucí kroužku:
Mgr. Radiv Vetchý
  775 993 097
email:  111radim@seznam.cz

Rybářský kroužek ZŠ A. Jiráska

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Lanškroun
Adresa:
nám. A. Jiráska 139
Lanškroun
563 01
http://www.crslan.cz/
Vedoucí kroužku:
Ladislav Šembera
  603 327 239

Rybářský kroužek dětí a mládeže

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Lázně Bělohrad
Adresa:
Zámecká 499
Lázně Bělohrad
507 81
Vedoucí kroužku:
Kraus Zdeněk
  737 933 435
email:  ponerjosef@seznam.cz

Rybářský kroužek MO Ledenice

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Ledenice
Adresa:
Na Zahradách 511
Ledenice
373 11
http://www.rybari-ledenice.cz/
Vedoucí kroužku:
Rudolf Dvořák
  607 881 707
  606 874 108
email:  ru58@seznam.cz

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Lenora
Adresa:
Horní Vltavice 4
Lenora
38491
Vedoucí kroužku:
Jiří Kazar
  724744647
email:  jkazar@seznam.cz

Rybářský kroužek - mládež

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Liberec
Adresa:
Malé náměstí 291
Liberec
46001
Vedoucí kroužku:
Jiří Nový
  486 131 193
  606 230 839
Jiná kontaktní osoba:
Libuše Kujanová
  604 306 896

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Libice nad Cidlinou
Adresa:
Opolany 165
Libice nad Cidlinou
289 07
Vedoucí kroužku:
Ing. David Hanuš
Jiná kontaktní osoba:
Josef Lepej (předseda MO)
  604 385 213
email:  jlepej@zos.cz

Kroužek rybářské mládeže Budyně nad Ohří

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Libochovice
Adresa:
Školská 196
Budyně nad Ohří
411 18
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Mráček
Jiná kontaktní osoba:
Iveta Edrová
  739110444

Rybářský kroužek Libochovice

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Libochovice
Adresa:
Turinského 274
Libochovice
411 17
Vedoucí kroužku:
Miroslav Pešťák
  723 020 423

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Lípa nad Orlicí
Adresa:
Čestice 108
Kostelec nad Orlicí
517 41
Vedoucí kroužku:
Lubomír Panuš
  725 892 516
email:  panusbohus@seznam.cz

Mladí rybáři

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Lipník nad Bečvou
Adresa:
J. V. Sládka 1460
Lipník nad Bečvou
751 31
Vedoucí kroužku:
Antonín Ryšánek
Jiná kontaktní osoba:
Antonín Bánovský
  731 963 185
email:  banovsky@email.cz

Rybářský kroužek - Bohušovice

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Litoměřice
Adresa:
Městský úřad
Bohušovice nad Ohří
411 56
Vedoucí kroužku:
Walter Hanzlík
  724 549 722
Jiná kontaktní osoba:
Novák Zdeněk
  775 173 035
email:  numennn@seznam.cz

Rybářský kroužek - Brozany

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Litoměřice
Adresa:
Obecní úřad
Brozany nad Ohří
411 81
Vedoucí kroužku:
Zdeněk Novák
  775 173 035
email:  numennn@seznam.cz

Rybářský kroužek - Litochovice

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Litoměřice
Adresa:
Obecní úřad
Litochovice
411 33
Vedoucí kroužku:
Zdeněk Blažej
  731 262 747
Jiná kontaktní osoba:
Novák Zdeněk
  775 173 035
email:  numennn@seznam.cz

Rybářský kroužek - Třebušín

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Litoměřice
Adresa:
Třebušín 125
Třebušín
Vedoucí kroužku:
Miler Miroslav
  728 513 705
Jiná kontaktní osoba:
Zdeněk Novák
  775 173 035
email:  numenn@seznam.cz

Rybářský kroužek Lovosice

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Litoměřice
Adresa:
Rybářské chatky u Jacht klubu
Lovosice
Vedoucí kroužku:
Miroslav Kučera
Jiná kontaktní osoba:
Zdeněk Novák
  775173035
email:  numenn@seznam.cz

Úštěk

Kraj: Ústecký kraj
DDM: DDM Úštěk
Adresa:
Úštěk
411 45
Vedoucí kroužku:
Jan Hřebíček
  606 822 533
Jiná kontaktní osoba:
Novák Zdeněk
  775 173 035
email:  numennn@seznam.cz

Úštěk

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Litoměřice
Adresa:
Základní škola
Velemín
411 31
Vedoucí kroužku:
Klusáček Pavel
  604 108 982
Jiná kontaktní osoba:
Novák Zdeněk
  775 173 035
email:  numennn@seznam.cz

Úštěk

Kraj: Ústecký kraj
DDM: Dům mládeže Rozmarýn
Adresa:
Litoměřice
41201
Vedoucí kroužku:
Miroslav Škrabal
Jiná kontaktní osoba:
Zdeněk Novák
  775 173 035
email:  numenn@seznam.cz

Kroužek Litovel

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Litovel
Adresa:
Palackého 1162
Litovel
784 01
http://www.crslitovel.cz/
Vedoucí kroužku:
Dočkal Ondřej Mgr.

Kroužek Náklo

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Litovel
Adresa:
Palackého 1162
Litovel
784 01
http://www.crslitovel.cz/
Vedoucí kroužku:
Závodník Zdeněk
Jiná kontaktní osoba:
Dočkal Ondřej
email:  dockal@crslitovel.cz
Poznámka: Kroužek zatím nemá vlastní prostory, probíhá jednání s místní základní školou. Bližší info viz. kontaktní osoba.

Rybářský kroužek Horní Slavkov

Kraj: Karlovarský kraj
DDM: DDM Horní Slavkov
Adresa:
Poštovní 662
Horní Slavkov
357 31
Vedoucí kroužku:
Anna Brožová
  721 168 733
email:  brozova.a@atlas.cz

Rybářský kroužek MO Loket

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Loket nad Ohří
Adresa:
Čapkova 769
Chodov
357 35
Vedoucí kroužku:
Petr Vojíř
email:  p.vojir@centrum.cz

Kroužek mladých rybářů

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Loštice
Adresa:
Loštice
789 83
Vedoucí kroužku:
Luboš Linhart
  777 850 625
email:  linhart.lubos@seznam.cz

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Loučovice
Adresa:
Loučovice 278
Loučovice
38276
Vedoucí kroužku:
Josef Ginzel

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Louny
Adresa:
Česká 155
Louny
44001
Vedoucí kroužku:
Jiří Procházka
  607193088
email:  crslouny@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Ladislav Kraumann
  607193088
email:  crslouny@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Lučina
Adresa:
č.p. 28
Lučina
739 39
http:/www.rybarilucina.cz/
Vedoucí kroužku:
Recman Zdeněk
Jiná kontaktní osoba:
Hrabec Stanislav
  608 405 681

Rybářský kroužek Malá Skála

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Malá Skála
Adresa:
Masarykova 405
Malá Skála
468 22
rybari-ms.com
Vedoucí kroužku:
Lukáš Kučera
  608 947 891

Kroužek mladých rybářů Manětín

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Manětín
Adresa:
č.p. 313
Manětín
331 62
Vedoucí kroužku:
Roman Kopp
  606 795 781
email:  roman.kopp@cez.cz
Jiná kontaktní osoba:
Daniel Janouškovec
  724 230 292

Mladí rybáři

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Meziměstí u Broumova
Adresa:
Meziměstí
549 81
Vedoucí kroužku:
Andrž Vlastimil
  721 871 986
email:  luckavlasta@seznam.cz

Rybářský kroužek Miletín

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Miletín
Adresa:
Jiřího z Poděbrad 355
Miletín
507 71
Vedoucí kroužku:
Hlaváček Radim
  777 018 338
email:  hlavacekr@email.cz

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Milevsko
Adresa:
Č.Holase 1234
Milevsko
Vedoucí kroužku:
Zdeněk Lutovský
  602165790

Rybářský kroužek Mimoň

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Mimoň
Adresa:
V Lukách 84
Mimoň
47124
www.rybarskykrouzekmimon.cz
Vedoucí kroužku:
Monika Puldová
  487 892 745
  723 038 057
email:  puldova.monika@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Miroslav Pulda
  721 605 041
email:  adlup@seznam.cz

rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Mirotice
Adresa:
Náměstí Mikoláše Alše 18
Mirotice
39801
Vedoucí kroužku:
Mgr.Milan Brunclík

rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Mirovice
Adresa:
Zámostí 72
Mirovice
398 06
Vedoucí kroužku:
Jakub Kulhavý

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Miřetice
Adresa:
Miřetice
539 55
Vedoucí kroužku:
František Slavík
Jiná kontaktní osoba:
Štefánek Zdeněk
  723 772 684

Rybářský kroužek pro pokročilé

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Mladá Boleslav
Adresa:
Ptácká 30
Mladá Boleslav
293 01
http://www.rybari.mb-net.cz
Vedoucí kroužku:
Jan Linhart
  607 973 507
email:  jan.linhart@skoda-auto.cz

Rybářský kroužek pro začátečníky a mírně pokročilé

Kraj: Středočeský kraj
DDM: DDM Mladá Boleslav
Adresa:
Purkyňova 224
Mladá Boleslav
293 01
http://www.ddm-mb.cz
Vedoucí kroužku:
Jan Linhart
  607 973 507
email:  jan.linhart@skoda-auto.cz

Rybářský kroužek pro začátečníky a mírně pokročilé

Kraj: Středočeský kraj
DDM: DDM Mladá Boleslav
Adresa:
Purkyňova 224
Mladá Boleslav
293 01
http://www.ddm-mb.cz
Vedoucí kroužku:
Jan Linhart
  607 973 507
email:  jan.linhart@skoda-auto.cz

začátečníci

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Mladá Vožice
Adresa:
Husovo náměstí 182
Mladá Vožice
391 43
Vedoucí kroužku:
Šárka Novotná
Jiná kontaktní osoba:
Tereza Vandrovcová

Rybářský kroužek - pokročilý

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Mnichovo Hradiště
Adresa:
Sokolovská 1464
Mnichovo Hradiště
295 01
rybari.wz.cz
Vedoucí kroužku:
Martin Studničný

Rybářský kroužek - začátečníci

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Mnichovo Hradiště
Adresa:
Sokolovská 1464
Mnichovo Hradiště
295 01
rybari.wz.cz
Vedoucí kroužku:
Martin Studničný

Rybářský kroužek

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Mníšek pod Brdy
Adresa:
Ke Škole 902
Mníšek pod Brdy
252 10
http://www.rybari-mnisek.estranky.cz/
Vedoucí kroužku:
František Kraif
Jiná kontaktní osoba:
Dan Stauch
  604 860 433
email:  stauch@seznam.cz
Poznámka: Schůzky v pondělí v zimě ve škole v Líšnici od jara v Mníšku pod brdy od 16.00 do 18.00 hod.
Fotogalerie:
Vázání mušek
Dem na to
A je po Maratonu
Výlov rybníka v Líšnici

Rybářský kroužek Líšnice

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Mníšek pod Brdy
Adresa:
Ke Škole 902
Mníšek pod Brdy
252 10
http://www.rybari-mnisek.estranky.cz/
Vedoucí kroužku:
Dan Stauch
Poznámka: Schůzky v pondělí od 16.00 do 18.00 hod.Vždy aktuálně podle našich internetových stránek.
Fotogalerie:

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Mohelnice
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Jaromír Lavička

Rybářský kroužek Korozluky u Mostu

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Most
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Pavel Augusta
  777910514
email:  petr.weitz@email.cz
Jiná kontaktní osoba:
  608530240

Rybářský kroužek při 11. ZŠ Most

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Most
Adresa:
Obránců míru 2944
Most
43401
Vedoucí kroužku:
Ing. Vladimír Novotný
  606924972
email:  novotny@11zsmost.cz
Jiná kontaktní osoba:
Milan Mičunovič

Závodní družstvo MO ČRS Most

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Most
Adresa:
Tylova 2084
Litvínov
43601
Vedoucí kroužku:
Petr Weitz
  777910514
email:  petr.weitz@email.cz
Jiná kontaktní osoba:
Jan Weitz
  608530240

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Načeradec
Adresa:
Načeradec
257 08
Vedoucí kroužku:
Josef Prokop
  607 741 878

Rybářský kroužek mládeže

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM Náchod
Adresa:
Zámecká 243
Náchod
547 01
Vedoucí kroužku:
Jan Dobeš
  604 977 260
email:  jandobes@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Nechanice
Adresa:
Dobřenice
503 25
Vedoucí kroužku:
Petr Erban
  723 634 839
Jiná kontaktní osoba:
Svatopluk Čech
  733 602 636
email:  scech@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Nechanice
Adresa:
Pražská 23
Nechanice
503 15
Vedoucí kroužku:
Rudolf Matušík
  606 226 569
Jiná kontaktní osoba:
Svatopluk Čech
  733 602 636
email:  scech@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Nechanice
Adresa:
Puchlovice
503 15
Vedoucí kroužku:
Miroslav Lelek
Jiná kontaktní osoba:
Svatopluk Čech
  733 602 636
email:  scech@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Nechanice
Adresa:
Kratonohy
503 24
Vedoucí kroužku:
Josef Kašpar
  604 989 238
Jiná kontaktní osoba:
Svatopluk Čech
  733 602 636
email:  scech@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Nechanice
Adresa:
č.p. 114
Lhota pod Libčany
503 27
Vedoucí kroužku:
Jan Černý
Jiná kontaktní osoba:
Svatopluk Čech
  733 602 636
email:  scech@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Nechanice
Adresa:
Libčany
503 22
Vedoucí kroužku:
Zdeněk Zajíc
Jiná kontaktní osoba:
Svatopluk Čech
  733 602 636
email:  scech@seznam.cz

Kroužek mladých rybářů

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Nekoř
Adresa:
č.p. 312
Nekoř
561 63
Vedoucí kroužku:
Ing. Jiří Pomikálek
  604 321 573
email:  pomikalek@wo.cz

Rybářský kroužek při MO Nepomuk

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Nepomuk
Adresa:
Sportovní hala Sokolovna
Nepomuk
33501
www.rybarsky-krouzek-mo-nepomuk.webnode.cz
Vedoucí kroužku:
Jan Hozman

rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Netolice
Adresa:
Hornická 654
Netolice
384 11
Vedoucí kroužku:
Štěpán Pužej

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Nová Bystřice
Adresa:
Vídeňská 306
Nová Bystřice
378 33
Vedoucí kroužku:
Petr Podařil
  606 706 384
email:  podarilek@seznam.cz

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Nová Pec
Adresa:
Jelení 38
Nová Pec
384 62
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Boháč

Dětský rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Nová Včelnice
Adresa:
Školní 42
Nová Včelnice
378 42
Vedoucí kroužku:
Lukáš Dubšík
  733 387 420
email:  rodinkadubsikova@email.cz
Jiná kontaktní osoba:
Karel Kopáček
  777 089 202

Mladý rybář

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Nová Ves u Kolína
Adresa:
Nová Ves I
280 02
Vedoucí kroužku:
Josef Mén
  608 600 086
Jiná kontaktní osoba:
Josef Foršt
  776 888 065

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Nové Hrady
Adresa:
Hradební 399
Nové Hrady
373 33
Vedoucí kroužku:
Mgr.Petr Kroupa

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Nové Hrady
Adresa:
Hradební 399
Nové Hrady
373 33
Vedoucí kroužku:
Petr Šafránek

RYBÁŘSKÝ KROUŽEK

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Nové Strašecí
Adresa:
U Rybníka 997
Nové Strašecí
271 01
Vedoucí kroužku:
Nič Zdeněk
  739 998 745
email:  zdenek.nic@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Pokorný Roman
  313 572 400
  724 871 929
email:  rybari.ns@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Nový Bor
Adresa:
Sklářská 74
Nový Bor
473 01
Vedoucí kroužku:
Michal Hanzelín
Jiná kontaktní osoba:
Jana Matoušková
  734717375
email:  janamatouskova1@centrum.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Nový Jičín
Adresa:
Gen. Hlaďo 755
Nový Jičín
741 01
Vedoucí kroužku:
Lubí Roman
  739 058 947
Jiná kontaktní osoba:
Zmrzlík Luděk
  602 667 722

Rybářský kroužek Jeseník nad Odrou

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Nový Jičín
Adresa:
Jeseník nad Odrou
Vedoucí kroužku:
Kliment Ferdinand
  732 117 820

Rybářský kroužek Kunín

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Nový Jičín
Adresa:
Kunín u Nového Jičína
741 01
Vedoucí kroužku:
Kozubek Ladislav
  606 531 242

Rybářský kroužek Starý Jičín

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Nový Jičín
Adresa:
Starý Jičín
Vedoucí kroužku:
Frydrych Dušan
  605 372 010
email:  verka.f@seznam.cz

Rybářský kroužek Suchdol nad Odrou

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Nový Jičín
Adresa:
Suchdol nad Odrou
741 01
Vedoucí kroužku:
Šíma Pavel
  724 096 540

MOKROVRATSKÉ MŘENKY

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Nový Knín
Adresa:
Knihovna Mokrovraty
Mokrovraty
http://mokrovratskemrenky-cz.webnode.cz/
Vedoucí kroužku:
Ing. David Veselý
Poznámka: Sudé čtvrtky

Novoknínský ledňáček

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Nový Knín
Adresa:
Náměstí Jiřího z Poděbrad 64
Nový Knín
262 03
http://novokninskylednacek-cz.webnode.cz/
Vedoucí kroužku:
Ing. David Veselý
Poznámka: Liché středy

Rybářský kroužek MO Nýrsko

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Nýrsko
Adresa:
Milence 38
Dešenice
340 22
Vedoucí kroužku:
Pavel Kubinec
email:  pavel.kubinec@seznam.cz

Dětský rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Obříství
Adresa:
Obříství
277 42
Vedoucí kroužku:
Ladislav Pařízek
  604 540 191
email:  lparizeklap@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Olomouc
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Pavel Zatloukal
  604 552 304
email:  zatlooukal17@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Opava
Adresa:
Heritesova 2606
Opava
746 01
http://www.crsopava.cz/
Vedoucí kroužku:
Sobotík Radek
Poznámka: Kroužek je specializován na závodní lov ryb udicí na plavanou. Děti se učastní Zlaté udice.

Rybářský kroužek v Neplachovicích

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Opava
Adresa:
ZŠ v Neplachovicích
Neplachovice okr. Opava
Vedoucí kroužku:
p. Šebela
  777 221 213
Poznámka: Kroužek školí nové členy, věnuje se všeobecné rybařině.

Rybářský kroužek v Opavě

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Opava
Adresa:
ZŠ Riegrova ul.
Opava
Poznámka: Kroužek školí nové členy, věnuje se všeobecné rybařině.

Rybářský kroužek ve Štěbořicích u Opavy

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Opava
Adresa:
Obecní úřad – zasedací místnost
Štěbořice
746 01
Vedoucí kroužku:
Petr Sabo
  605 358 215
email:  petrsabo@seznam.cz
Poznámka: rybářský kroužek školí nové členy, věnuje se všeobecné rybařině.

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Opočno
Adresa:
Lišťovina 699
Opočno
517 73
Vedoucí kroužku:
Roman Kováč, trenér Tomáš Růžička
email:  mocrs.opocno@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Zdeněk Vašíček
  737 384 765

Rybářský kroužek

Kraj: Moravsko-slezský kraj
DDM: DDM Orlová
Adresa:
Masarykova 958
Orlová
735 14
Vedoucí kroužku:
Mgr. Milan Koch
  777 901 607
email:  milan.foxus@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Ing. Jolana Plášková
  737 352 812
email:  jolana.plaskova@muor.cz

Fishing team Bučina

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Ostrava
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Zbyněk Kuchař
  605 906 964
email:  zbynano@centrum.cz
Jiná kontaktní osoba:
Miroslav Kaluža, Igor Konvička

Hastrman Ostrava

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Ostrava
Adresa:
Záhumenní 2144
Ostrava
708 00
http://www.krouzekhastrman.unas.cz/
Vedoucí kroužku:
Rostislav Číž
  604 316 134
email:  hastrmanova@email.cz
Jiná kontaktní osoba:
Jiří Kameníček
  728 114 407

Rybářský kroužek - MS Polanka nad Odrou

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Ostrava
Adresa:
Sádky
Polanka nad Odrou
Vedoucí kroužku:
Bystroň Libor
  739 518 350
email:  libor.by@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Holder Karel
  736 700 461

Rybářský kroužek dětí a mládeže

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Ostrava
Adresa:
U Rozvodny 382/19
Vratimov
739 32
Vedoucí kroužku:
Vladislav Přibyla
  603 759 128
email:  vladislav.pribyla@seznam.cz

Rybářský kroužek Hrabůvka

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Ostrava
Adresa:
Na Obecní 20
Ostrava – Hrabůvka
Vedoucí kroužku:
Karel Večeřa
  724 878 178
Jiná kontaktní osoba:
Petr Prudil
  603 507 034

Rybářský kroužek Mariánské Hory

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Ostrava
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Petra Litviková
  604 469 686
email:  p.litv@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Jan Badida
  777 569 647
email:  jan.badida@email.cz

Rybářský kroužek MS Ostrava - Poruba

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Ostrava
Adresa:
Luční
Ostrava
http://www.krouzekmladeze.blog.cz/
Vedoucí kroužku:
Bc. Jan Skura
  775 369 085
email:  mo.poruba1@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Radim Vytřas
  736 790 796

Rybářský kroužek Ostrava-Zábřeh 1

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Ostrava
Adresa:
Kotlářova 3055
Ostrava
700 30
Vedoucí kroužku:
Přikryl Jaroslav
  733 765 315
  731 152 186
Jiná kontaktní osoba:
Rostislav Soporský
  605 969 242
email:  sopor.chelsea@seznam.cz

Šenov

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Ostrava
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Jaromír Křetinský
  725 747 101
email:  jaromir.kretinsky@vitkovice.cz

1.kroužek

Kraj: Královehradecký kraj
DDM:
Adresa:
Domoslavická 117
Ostroměř
507 52
Vedoucí kroužku:
Šťastný Jan
  728 076 199

2.kroužek

Kraj: Královehradecký kraj
DDM:
Adresa:
Chomutice
5
Vedoucí kroužku:
Tázler Jaroslav
  603 106 747

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Ostrov
Adresa:
Školní 231
Ostrov nad Ohří
363 01
Vedoucí kroužku:
Pavel Pirič
  733 87 267
Jiná kontaktní osoba:
Hana Elbová
  774 921 020
email:  hastrmanky@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Ostrov
Adresa:
Ostrov
363 01
Vedoucí kroužku:
Stuchl Jindřich
  605 253 012
email:  jindrast33@seznam.cz

I. ročník

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Pacov
Adresa:
Malovcova 312
Pacov
395 01
Vedoucí kroužku:
Pavel Picka
  602 395 275

II. ročník

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Pacov
Adresa:
Malovcova 312
Pacov
395 01
Vedoucí kroužku:
Pavel Mrázek
  737 941 970
Jiná kontaktní osoba:
Ing. Karel Síbrt
  604 306 783

Kroužek mládeže

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Paskov
Adresa:
Národního odboje 404
Paskov
739 21
Vedoucí kroužku:
Milan Řezníček
Jiná kontaktní osoba:
Lenka Michálková
  723 372 620
email:  michalkova@zspaskov.cz

Rybářský kroužek pro pokročilé rybáře a rybářky

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Pelhřimov
Adresa:
ZŠ Komenského 1465
Pelhřimov
393 01
http://www.crs-pe.cz
Vedoucí kroužku:
Šenkýř Miroslav
Jiná kontaktní osoba:
Zdeněk Paul
  723 483 995
email:  crs-pe@seznam.cz

Rybářský kroužek pro všechny kluky a holky

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Pelhřimov
Adresa:
ZŠ Nová Cerekov 72
Nová Cerekov
394 15
http://www.zsnovacerekov.cz
Vedoucí kroužku:
Miroslav Novák
  606 956 247
email:  zs.n.cerekov@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Zdeněk Paul
  723 483 995
email:  crs-pe@seznam.cz

Rybářský kroužek pro začínající rybáře a rybářky I

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Pelhřimov
Adresa:
ZŠ Komenského 1465
Pelhřimov
393 01
http://www.crs-pe.cz
Vedoucí kroužku:
Zdeněk Paul
  723 483 995
email:  crs-pe@seznam.cz

Rybářský kroužek pro začínající rybáře a rybářky II

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Pelhřimov
Adresa:
ZŠ Komenského 1465
Pelhřimov
393 01
http://www.crs-pe.cz
Vedoucí kroužku:
Karel Lisa
Jiná kontaktní osoba:
Zdeněk Paul
  723 483 995
email:  crs-pe@seznam.cz

Rybářský sportovní kroužek - Zlatá udice, rybolovná technika

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Pelhřimov
Adresa:
ZŠ Pražská 1543
Pelhřimov
393 01
http://www.crs-pe.cz
Vedoucí kroužku:
Jiří Gebarovský
Jiná kontaktní osoba:
Zdeněk Paul
  723 483 995
email:  crs-pe@seznam.cz

Rybářský kroužek ZŠ Albrechtice

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Písek
Adresa:
Základí a Mateřská škola v Albrechticích nad Vltavou 139
Albrechtice nad Vltavou
39816
Vedoucí kroužku:
ing.Lukáš Mareš
Jiná kontaktní osoba:
Mgr.Alena Nečasová
  382 288 138

Rybářský kroužek - pokročilý

Kraj: Jihočeský kraj
DDM: DDM Písek
Adresa:
Švantlova 2394
Písek
397 01
http://www.ddmpisek.cz/
Vedoucí kroužku:
Filip Hlaváč
  382 201 318
  721 972 006
email:  filipino93@centrum.cz

Rybářský kroužek - začátečníci

Kraj: Jihočeský kraj
DDM: DDM Písek
Adresa:
Švantlova 2394
Písek
397 01
http://www.ddmpisek.cz/
Vedoucí kroužku:
Josef Rek

Rybářský kroužek - začátečníci

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Písek
Adresa:
Zátavské nábřeží 33
Písek
397 01
http://www.mocrspisek.estranky.cz/
Vedoucí kroužku:
Kateřina Marková
  730975306

Rybářský kroužek II. ročník

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Písek
Adresa:
Zátavské nábřeží 33
Písek
397 01
Vedoucí kroužku:
Jiří Marek ml
  720579904
email:  rekmajml@centrum.cz

Rybolovná technika 1

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Písek
Adresa:
Šobrova 1842
Písek
397 01
http://www.mocrspisek.estranky.cz/
Vedoucí kroužku:
Jiří Marek st.
  736 104 447
email:  marek.jirka@centrum.cz

Rybolovná technika 2

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Písek
Adresa:
Dr. M. Horákové 1653
Písek
397 01
http://www.mocrspisek.estranky.cz/
Vedoucí kroužku:
Jiří Marek
  725 501 997
email:  rekmaj@centrum.cz

Kroužek mladých rybářů

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Planá
Adresa:
Zámecká 193
Planá
348 15
Vedoucí kroužku:
Müllerová Marta
  731 770 193
email:  martam@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Kortus Václav
  736 232 117

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Planá nad Lužnicí
Adresa:
ČSLA 410
Planá nad Lužnicí
391 11
Vedoucí kroužku:
Ladislav Koláček

Kroužek mladých rybářů

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Plasy
Adresa:
Školní 52
Plasy
331 01
Vedoucí kroužku:
Miloš Zpěváček
  725 502 122
Jiná kontaktní osoba:
Antonin Šimice
  739 692 307
email:  rybar.roku@email.cz

22 ZŠ

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Plzeň 1
Adresa:
Na Dlouhých 49
Plzeň 4
312 00
Vedoucí kroužku:
Petr Molek
  739 237 803

22 ZŠ

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Plzeň 1
Adresa:
Na Dlouhých 49
Plzeň 4
312 00
Vedoucí kroužku:
Filip Beneš
  723 969 996

Rybářský kroužek MO Plzeň 1 - Ježdík

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Plzeň 1
Adresa:
V Lukách 34
Plzeň – Škodaland
321 00
Vedoucí kroužku:
Radek Šerý
  734 417 645
email:  radek.ryby@seznam.cz
Poznámka: GPS : 49.7152981N, 13.3553489E

Saleziánské středisko mládeže

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Plzeň 1
Adresa:
Revoluční 98
Plzeň 4
312 00
Vedoucí kroužku:
Roman Bulín
  728 601 239
Jiná kontaktní osoba:
Václav Palacký
  728 781 465
email:  vaclavpalacky@seznam.cz

SVČDM

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Plzeň 1
Adresa:
Masarykova 455
Plzeň
312 00
Vedoucí kroužku:
Jiří Podskalský

Západočeská muška

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Plzeň 1
Adresa:
Masarykovo náměstí 17
Stříbro
349 01
Vedoucí kroužku:
Miroslav Lukáš
  736 533 399
email:  mira.lukas@email.cz

Zlatá udice

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Plzeň 1
Adresa:
Ledecká 23
Plzeň
323 16
Vedoucí kroužku:
P.Podešva, P.Molek
email:  mpodesva@centrum.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Plzeň 3 eCity
Adresa:
Třebízského 12
Plzeň
301 00
Vedoucí kroužku:
Jan Urbánek ml., Jan Urbánek st., Josef Kopecký
  377461939
email:  info@rybariplzen.cz
Poznámka: Teoretická část výuky probíhá v prostorách MO. Při zapsání do kroužku, získávají děti a rodiče soukromý kontakt na vedoucí.

Rybářský kroužek MO Poběžovice

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Poběžovice
Adresa:
Budovatelů 114
Poběžovice
345 22
Vedoucí kroužku:
Petra Kovalčíková
email:  mocrspobezovice@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Počátky
Adresa:
Žižkova 589
Počátky
394 64
Vedoucí kroužku:
Pavel Hůša
  561 034 912
  721 333 076
email:  zivotni@pocatky.cz
Jiná kontaktní osoba:
Oldřich Novák
  565 495 878
  602 490 692
email:  novak@cesad.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Počátky
Adresa:
Žižkova 589
Počátky
394 64
Vedoucí kroužku:
Žák Pavel

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Podbořany
Adresa:
A. Dvořáka 876
Podbořany
441 01
Vedoucí kroužku:
Josef Veverka
  728185429
email:  b.hanus@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
  602724418

Rybářský kroužek

Kraj: Středočeský kraj
DDM: DDM Poděbrady
Adresa:
Za Nadražím 56
Poděbrady
290 01
Vedoucí kroužku:
Marta Valentová
  720 481 154
Jiná kontaktní osoba:
Alexandr Munk

Rybářský kroužek

Kraj: Středočeský kraj
DDM: DDM Symfonie Poděbrady
Adresa:
Za nádražím 56
Poděbrady
290 01
Vedoucí kroužku:
Petr Linhart
  737 215 753

Rybářský kroužek Vroutek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Postoloprty
Adresa:
5. května 110
Postoloprty
439 42
Vedoucí kroužku:
Bc. Vít Koutecký
  736 741 975
email:  koudasml@post.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Praha 10 - Hostivař
Adresa:
U Břehu 473
Praha
102 00
Vedoucí kroužku:
Novák Miroslav
  723 326 191
email:  novak-basta@seznam.cz

LRU muška

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Praha 10 - Vinohrady
Adresa:
Slezská 950
Praha
120 00
Vedoucí kroužku:
Radek Svašek
  602 426 806
email:  radeksvasek@seznam.cz

Rybářský kroužek u LIPANA

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Praha 2 - Nové Město II
Adresa:
Hanusova 952
Praha
140 00
mopraha2.cz
Vedoucí kroužku:
Martin Brožek
  725839805
email:  rada@mopraha2.cz
Poznámka: Pro děti od 5 do 15 let. Zaměřen na všechny druhy rybolovu, především na muškaření.

Rybářský kroužek pro děti

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Praha 4 - Braník
Adresa:
Modřanská 33
Praha
147 00
http://www.rybarskykrouzekbranik.webnode.cz
Vedoucí kroužku:
Ruda Florián
Poznámka: Schůzky střídavě pro začátečníky a pro pokročilé každé pondělí od 16:00 do 17:30 v klubovně MO Braník.

Pobočka Přerovsko

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Praha 5 - Radlice
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Jiří Metelka

Rybářský kroužek

Kraj: Praha
DDM: DDM Praha 5 - Smíchov
Adresa:
Štefánikova 235/11
Praha 5 – Smíchov
150 00
www.crssmichov.cz
Vedoucí kroužku:
Pavel Kruliš
Jiná kontaktní osoba:
Jiří Janků

Rybářský kroužek Stodůlky

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Praha 5 - Stodůlky
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Kocman Karel

Rybářský kroužek pro pokročilé

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Praha 6 - Dejvice
Adresa:
Evropská 1483
Praha
160 00
Vedoucí kroužku:
Martin Hudziec
Poznámka: Rybářský kroužek pro pokročilé se koná každé pondělí od 16:00 v klubovně MO Dejvice (vstup je ze zahradní části zástavby - třetí vchod). Kroužek je zdarma, děti platí jen povolenku a rybářský lístek. Rybářský kroužek pro pokročilé je určen pro děti které už mají základy a chtějí se rozvíjet v pokročilých rybářských dovednostech, různých technikách lovu a mají třeba i zájem o rybářské soutěže (poslední není podmínkou). Kroužek je hlavně zaměřen aby děti získávaly praktické zkušenosti.

Rybářský kroužek pro začátečníky

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Praha 6 - Dejvice
Adresa:
Evropská 39
Praha 6
160 00
Vedoucí kroužku:
Petr Holas
Poznámka: Kroužek se koná každou středu od 16,30 hod. v klubovně MO Dejvice (vstup je ze zahradní části zástavby - třetí vchod). Kroužek je zdarma, děti platí jen povolenku a rybářský lístek.
Fotogalerie:

Rybářský kroužek

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Praha 9 - Újezd nad Lesy
Adresa:
Staroújezdská 528
Praha
190 16
http://www.mocrs-ujezd.cz
Vedoucí kroužku:
Aleš Slavíček
  736760972
email:  ales.slavicek@seznam.cz, crsmo.ujezdnadlesy@centrum.cz
Jiná kontaktní osoba:
Iva Košnárová
  773089134
email:  iva.kosnarova@seznam.cz
Poznámka: Schůzky každou středu od 15,00 hod v klubovně ČRS na Blatově .

Muškařský kroužek

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Praha 9 - Vysočany
Adresa:
Teplická 494
Praha
190 00
http://www.crsmopraha9.wz.cz/
Vedoucí kroužku:
Stanislav Mačák
  603 413 665
email:  macaks@seznam.cz

Všeobecný kroužek + plavaná

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Praha 9 - Vysočany
Adresa:
Teplická 494
Praha
190 00
Vedoucí kroužku:
Viktor Cílek
  732 317 070
email:  vikix@seznam.cz

rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Protivín
Adresa:
Nad Rybníkem 953
Protivín
398 11
Vedoucí kroužku:
Tomáš Monzer

Rybářský kroužek LRU

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Předměřice nad Jizerou
Adresa:
č.p. 132
Předměřice nad Jizerou
294 74
http://www.rybari-predmerice.webnode.cz/
Vedoucí kroužku:
Václav Roudnický
  776 685 952
email:  m.o.predmerice@seznam.cz

Kroužek mládeže

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Přerov
Adresa:
U rybníka 13
Přerov
750 02
http://crsmoprerov.com/
Vedoucí kroužku:
Jíří Balůsek

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Přeštice
Adresa:
Polní 510
Přeštice
334 01
Vedoucí kroužku:
Petr Bultas
  607 107 163
email:  petr.bultas@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Václav Fořt
  607 931 898

Kopřivnice

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Příbor
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Jíří Krutílek
  604 707 949
email:  krutilek@ktknet.cz

Příbor

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Příbor
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Ladislav Lupík
  604 923 197
email:  ladislav.lupik@seznam.cz

Štramberk

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Příbor
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Jan Galia
  736 662 540

Závišice

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Příbor
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Petr Michálek
  731 466 617

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Příbram
Adresa:
Balbínova 328
Příbram II.
261 01
Vedoucí kroužku:
Petr Knížek
  728 602 517

Rybářský kroužek

Kraj: Středočeský kraj
DDM: DDM Příbram
Adresa:
Pod Šachtami 294
Příbram IV.
Vedoucí kroužku:
Petr Knížek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Přívory
Adresa:
Mělnická 270
Všetaty
277 16
Vedoucí kroužku:
Martin Vnuk
  732 225 320
email:  m.vnuk@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Josef Ryba ml., Lukáš Morávek
  313 572 400
  606 138 827, 723 359 500

Kroužek dětí a mládeže

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Přívory
Adresa:
Mělnická 270
Všetaty
277 16
Vedoucí kroužku:
Jakub Honzík
Jiná kontaktní osoba:
Martin Vnuk
  736 214 112
email:  m.vnuk@seznam.cz

Rybářský kroužek Rakovník

Kraj: Středočeský kraj
DDM: DDM Rakovník
Adresa:
Čermákovy sady 2129
Rakovník
269 01
www.rybarskykrouzekrakovnik.webnode.cz
Vedoucí kroužku:
Vorel Jaroslav

Rybářský kroužek Hrádek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Rokycany
Adresa:
Janovská 493
Mirošov
338 43
http://rybarskykrouzekhradek.cz/
Vedoucí kroužku:
Kalivoda Jindřich
  606 812 938
email:  jindrakal@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Václav Lisý
  737 424 003
email:  vaclav.lisy@seznam.cz

Rybářský kroužek Rokytnice v O.h.

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Rokytnice v Orlických horách
Adresa:
Rokytnice v Orlických horách
517 61
Vedoucí kroužku:
Hovard Jaroslav
  737 152 918
Jiná kontaktní osoba:
Šafář Stanislav, Ing.
  775 370 507
email:  standasafar@centrum.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Ronov nad Doubravou
Adresa:
Ronov nad Doubravou
538 42
Vedoucí kroužku:
Milan Hrdlička
  723 959 466
email:  hrdlickam@c-box.cz
Jiná kontaktní osoba:
Pavel Braun
  737 608 700
email:  pav.braun@seznam.cz

Kroužek mladých rybářů

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Roudnice nad Labem
Adresa:
Nábřežní 387
Roudnice nad Labem
413 01
mr-crsroudnice.webnode.cz
Vedoucí kroužku:
Kyncl Pavel
  723 287 755
email:  kynclpavel@seznam.cz

Rybářský kroužek Roztoky

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Roztoky u Prahy
Adresa:
Jana Palacha 889
Roztoky
252 63
Vedoucí kroužku:
Kadlec Jan
Poznámka: Úterý 17.00 - 19.00

Rybářský kroužek ZŠ Křinec

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Rožďalovice
Adresa:
č.p. 352
Křinec
289 33
Vedoucí kroužku:
Kulich Jindřich
  606 757 684

Rybářský kroužek ZŠ Rožďalovice

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Rožďalovice
Adresa:
č.p. 460
Rožďalovice
289 34
Vedoucí kroužku:
Košťák Jaroslav
  607 886 207

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Rožmitál pod Třemšínem
Adresa:
Rožmitál pod Třemšínem
262 42
Vedoucí kroužku:
Milan Loučka
  731 221 889
Jiná kontaktní osoba:
Pavel Zemek
  724 548 123

Horní Bečva

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Jiří Holzer

Rožnov p. R.

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Roman Zuzaňák

Rybářský kroužek MO Rumburk při DDM Rumburk

Kraj: Ústecký kraj
DDM: DDM Rumburk
Adresa:
U Stadionu 1133
Rumburk
408 01
Vedoucí kroužku:
Igor Švorc
  412 334 931
email:  igorsvorc@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Oldřich Pretsch
  777 174 852
email:  opretsch@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Rýmařov
Adresa:
Jesenická 1336
Rýmařov
795 01
Vedoucí kroužku:
Jaromír Čech
  737 873 268

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Rýmařov
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Petr Mácka
  725 686 710
email:  eva.petr.mackovi@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Radek Bajgr

Rybářský kroužek Řevnice

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Řevnice
Adresa:
Rovina
Řevnice
252 30
Vedoucí kroužku:
Alois Slováček

Rybářský kroužek mládeže

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Říčany
Adresa:
Řipská 1700
Říčany
251 01
Vedoucí kroužku:
Hlad Jaroslav
  323 632 333
Jiná kontaktní osoba:
Krutý Josef
  724 229 745

Kroužek RT - závodní činnost RT

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Sedlčany
Adresa:
Západní 1175
Sedlčany
264 01
Vedoucí kroužku:
Eva Caltová
  732 920 752
email:  eva.caltova@seznam.cz

Kroužek RT při 1. ZŠ Sedlčany

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Sedlčany
Adresa:
Havlíčkova 371
Sedlčany
264 01
Vedoucí kroužku:
Vladimír Chwastek
  776 699 418
email:  chwastek69@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Eva Caltová
  732 920 752
email:  eva.caltova@seznam.cz

Kroužek rybářské mládeže MO ČRS Sedlčany

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Sedlčany
Adresa:
Havlíčkova 371
Sedlčany
Vedoucí kroužku:
Václav Calta
  603 213 176
email:  eva.caltova@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Eva Caltová
  732 920 752
email:  eva.caltova@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Semily
Adresa:
Tyršova 380
Semily
513 01
http://www.mocrs-semily.wz.cz/
Vedoucí kroužku:
Zeman Luboš
  731 779 742
email:  lubos100@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Sepekov
Adresa:
č.p. 174
Sepekov
398 51
Vedoucí kroužku:
Pavel Brčák
Jiná kontaktní osoba:
Pavel Brčák
  382 581 206
  607 661 101
email:  pb.sepekov@volny.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Skuhrov nad Bělou
Adresa:
Skuhrov nad Bělou 84
Skuhrov nad Bělou
517 03
Vedoucí kroužku:
Hradecký Milan
  725 086 544

Kroužek mladých rybářů

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Skuteč
Adresa:
Rubešova 407
Skuteč
539 73
Jiná kontaktní osoba:
Peňáz Miroslav
  720 309 184

Rybářský kroužek Slaný

Kraj: Středočeský kraj
DDM: DDM Slaný
Adresa:
Třebízského 163
Slaný
274 01
Vedoucí kroužku:
Antonín Holub
  731 692 836
email:  antoninholub@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Sloveč
Adresa:
Sloveč
289 03
Vedoucí kroužku:
Cón Lukáš
  724 274 496

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Sluštice
Adresa:

Rybářský kroužek Háček

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Sluštice
Adresa:
Sluštice 125
250 84
Vedoucí kroužku:
Tibor Neizer
  608 349 510
email:  krouzek@rybarikvetnice.cz
Jiná kontaktní osoba:
Roman Rozvoda
  777 051 525

Rybářský kroužek - DDM Smiřice

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM Smiřice
Adresa:
Palackého 205
Smiřice
503 03
Vedoucí kroužku:
Bárta David
  602 166 322
Jiná kontaktní osoba:
Šop Aleš
  604 954 153

Rybářský kroužek

Kraj: Jihočeský kraj
DDM: DDM Soběslav
Adresa:
Na pršíně 27
Soběslav
392 01
http://www.domeceksobeslav.ic.cz
Vedoucí kroužku:
Václav Karpíšek
Jiná kontaktní osoba:
Danuše Macháčková
  381 552 013

Mladý rybář

Kraj: Karlovarský kraj
DDM: DDM Sokolov
Adresa:
Spartakiádní 1937
Sokolov
356 01
Vedoucí kroužku:
František Havlík
Jiná kontaktní osoba:
Rudolf Volf
  352 623 368
email:  rudolf.volf@ddmsokolov.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Sokolov
Adresa:
Sádky na Soutoku
Sokolov
356 01
Vedoucí kroužku:
Havlíková Silvie
  724 346 816
Jiná kontaktní osoba:
Havlík František
  724 432 956

Rybářský kroužek Březová

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Sokolov
Adresa:
Školní 1
Sokolov
356 01
Vedoucí kroužku:
Škubal Hanuš
  725 003 485

Rybářský kroužek Rotava

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Sokolov
Adresa:
Školní 1
Sokolov
356 01
Vedoucí kroužku:
Fojtík Stanislav
  724 751 456
Jiná kontaktní osoba:
Svoboda Josef
  721 382 547

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Solnice
Adresa:
Sídliště 1 668
Solnice
517 01
Vedoucí kroužku:
Michalička Bohuslav

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Soutice
Adresa:
č.p. 104
Soutice
257 71
Vedoucí kroužku:
Pavel MIkeš
  317 851 198
  722 624 331
Jiná kontaktní osoba:
Ondřej Ševeček
  723 756 023

Kroužek rybářské mládeže Šupináč 1

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Stará Ves nad Ondřejnicí
Adresa:
Petřvaldská 131
Stará Ves n. O.
739 23
Vedoucí kroužku:
Zbyněk Kratochvíl
  728 241 643

Kroužek rybářské mládeže Šupináč 2

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Stará Ves nad Ondřejnicí
Adresa:
Petřvaldská 131
Stará Ves n. O.
739 23
Vedoucí kroužku:
Miloslav Kratochvíl
  775 294 950

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Stárkov
Adresa:
ZŠ Stárkov
Stárkov
549 36
Vedoucí kroužku:
Cinka Radek
  774 688 449
email:  radek.cinka@seznam.cz

Rybářský kroužek

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM Klíč
Adresa:
Školní
Josefov
551 02
Vedoucí kroužku:
Miroslav Mráz
  723 166 931
Jiná kontaktní osoba:
Dominik Reich
  721 197 734

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Stod
Adresa:
Merklín
334 52
Vedoucí kroužku:
Zdeněk Mašát
  733 524 393
email:  masatz@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
email:  crs.stod@radbuza.net

rybářský - přespolní

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Strakonice
Adresa:
Katovická 175
Strakonice
386 01
www.rybari.strakonice.cz
Vedoucí kroužku:
Mgr.Zdeněk Gracík

Rybářský - začátečníci

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Strakonice
Adresa:
Katovická 175
Strakonice
386 01
www.rybari.strakonice.cz
Vedoucí kroužku:
Jan Pešek

Rybářský kroužek

Kraj: Jihočeský kraj
DDM: DDM Strakonice
Adresa:
Na Ohradě 417
Strakonice
386 01
Vedoucí kroužku:
Martin Vlk
  608 660 601
email:  stvlcak@seznam.cz

Zlatá udice

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Strakonice
Adresa:
Katovická 175
Strakonice
386 01
www.rybari.strakonice.cz
Vedoucí kroužku:
Vojtěch Jungvirt
  602 487 608
email:  jungvirt.v@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Stráž pod Ralskem
Adresa:
Revoluční 164
Stráž pod Ralskem
47127
poter.mostraz.cz
Vedoucí kroužku:
Radek Krpeš
  737 130 004
email:  eror1@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Lenka Krpešová
  732 820 085
email:  krplenka@seznam.cz

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Strmilov
Adresa:
Martínkova 454
Strmilov
378 53
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Doležal

Rybářský kroužek

Kraj: Plzeňský kraj
DDM: DDM Stříbro
Adresa:
Masarykovo nám. 17
Stříbro
349 01
Vedoucí kroužku:
Miroslav Lukáš
  736 533 399
email:  mira.lukas@email.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Stříbro
Adresa:
Plánská 183
Černošín
349 58
Vedoucí kroužku:
Miroslav Hubálek
  374 692 268
  606 100 238
fax.:  374 692 268
email:  calounictvi.cernosin@tiscali.cz

Rybářský kroužek Kladruby

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Stříbro
Adresa:
Kostelní 99
Kladruby
Vedoucí kroužku:
Bohumil Kraus

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Studená
Adresa:
Komenského 419
Studená
37856
Vedoucí kroužku:
Vladimír Lojka
Jiná kontaktní osoba:
David Pospíšil

Rybářský kroužek ZŠ

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Studénka
Adresa:
Sjednocení 650
Studénka – Butovice
742 13
Vedoucí kroužku:
Ludvík Bartoš
Jiná kontaktní osoba:
Vladimír Přikryl
  605 065 173

Rybářský kroužek ZŠ T.G.M.

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Studénka
Adresa:
2. května 500
Studénka 1
742 13
Vedoucí kroužku:
Selic Rudolf
Jiná kontaktní osoba:
Přikryl Vladimír
  605 065 173

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Suchdol nad Lužnicí
Adresa:
Vitorazská 491
Suchdol nad Lužnicí
378 06
http://www.mocrs-suchdol.cz
Vedoucí kroužku:
Václav Telařík
  721 620 877
Jiná kontaktní osoba:
Luděk Kubát

rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Suchdol nad Lužnicí
Adresa:
Vitorazská 491
Suchdol nad Lužnicí
378 06
Vedoucí kroužku:
Luděk Janečka

Rybářský kroužek

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Svijany
Adresa:
Žďár u Mnichova Hradiště 140
Žďár
29412
Vedoucí kroužku:
Lubomír Vrabec
  731 470 333
email:  l.vrabec@vrabecavrabec.cz

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Svitavy
Adresa:
Svitavy
Vedoucí kroužku:
Drmola Robert

Rybářský kroužek mládeže

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Šluknov
Adresa:
Na Hrázi 837
Šluknov
407 77
Vedoucí kroužku:
Pavel Ganišin
  412 386 120
  734 739 681
Jiná kontaktní osoba:
Mgr. Ivana Ganišinová, Marcel Bielík
  412 386 120
  737 380 487
email:  ivana.ganisinova@centrum.cz, marcel71@seznam.cz

Rybářský kroužek Štěchovice

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Štěchovice
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Hipmann Jan ing.

Rybářský kroužek

Kraj: Olomoucký kraj
DDM: DDM Šternberk
Adresa:
Opavská 14
Šternberk
785 01
Vedoucí kroužku:
Svatoslav Karmazín

Rybářský kroužek - zaměřen na lov ryb udicí

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Štětí
Adresa:
Nábřežní 286
Štětí
411 08
rybari-steti.cz
Vedoucí kroužku:
Pokorný Martin
  416 811 677
  603 117 884
email:  stap.pokorny@tiscali.cz
Jiná kontaktní osoba:
Kemr Vladimír
  724 410 728
email:  Vladimir.kemr@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Šumperk
Adresa:
Vedoucí kroužku:
David Kolařík
  777 933 290
email:  david.kolarik@post.cz

kroužek přívlač

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Tábor
Adresa:
Pod Tržním nám. 369
Tábor
390 01
Vedoucí kroužku:
Miroslav Zvolánek

začátečníci

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Tábor
Adresa:
Pod Tržním nám. 369
Tábor
390 01
Vedoucí kroužku:
Miroslav Zvolánek

Tachov DDM

Kraj: Plzeňský kraj
DDM: Tachov - DDM
Adresa:
Pobřežní 1645
Tachov
347 01
Vedoucí kroužku:
Roman Mourek
Jiná kontaktní osoba:
Jaroslav Vogl
  377 223 569
  602 201 130
fax.:  377 328 789
email:  vogl@crsplzen.cz

Rybaříci Tanvald

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Tanvald
Adresa:
Žďár 162
Tanvald
46841
www.facebook.com/rybaricitanvald
Vedoucí kroužku:
Stanislav Smižík
  776 604 018, 775 052 087
email:  smiza.s@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Josef Růta
  604 171 484
email:  rutajosef@seznam.cz

rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Těchobuz
Adresa:
Ferd. Pakosty 930
Pacov
395 01
Vedoucí kroužku:
Otakar Pejša

rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Těchobuz
Adresa:
Ferd. Pakosty 930
Pacov
395 01
Vedoucí kroužku:
Otakar Pejša
  721 284 720
email:  opejsa@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Václav Vodička
  777 872 358

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Těchonín
Adresa:
Těchonín
561 66
Vedoucí kroužku:
Junek Jiří
  605 952 114
Jiná kontaktní osoba:
Pohl Jan
  495 214 940
  602 467 315
fax.:  495 214 652
email:  pohl@regis.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Západočeský ÚS
Místní organizace: Teplá
Adresa:
Školní 239
Teplá
364 61
Vedoucí kroužku:
Mgr. Helena Kozicová Kávová
  721 983 724
email:  helena.kavova@seznam.cz

Rybářský kroužek MO Teplice

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Teplice v Čechách
Adresa:
Havířská 7
Teplice
415 01
Vedoucí kroužku:
Pavel Lasík
  417 502 893
  777 550 150
email:  pavel.lasik@eu.agc.com
Jiná kontaktní osoba:
Marek Weiss
  602 557 823
email:  Weiss.Teplice@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Tísek
Adresa:
Tísek 12
Tísek
743 01
Vedoucí kroužku:
Jiří Vojtíšek
  556 427 515
  605 735 903
email:  vojtisek.jiri@seznam.cz

Cyprinus Carpio Kojetín

Kraj: Olomoucký kraj
DDM: DDM Kojetín
Adresa:
Svatopluka Čecha 568
Kojetín
752 01
http://www.kojetin.cz/meddm
Vedoucí kroužku:
Slavomír Ruman
  581 762 498
  776 060 159
email:  rusl@email.cz
Jiná kontaktní osoba:
Tomáš Bělka
  737 725 101
email:  tbelka@seznam.cz

Rybaření v domečku

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Trhové Sviny
Adresa:
Branka 442
Trhové Sviny
374 01
Vedoucí kroužku:
Štojdl Čeněk

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Trhové Sviny
Adresa:
Branka 442
Trhové Sviny
374 01
Vedoucí kroužku:
Bild Oldřich

Rybářský kroužek ELDORÁDO při ZŠ Mládežnická

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Trutnov
Adresa:
Mládežnická 536
Trutnov
541 02
Vedoucí kroužku:
Josef Morávek
  723 158 620
email:  moravek@spstrutnov.cz

Sportovní rybáři

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Třebechovice pod Orebem
Adresa:
Šárovcova 1081
Třebechovice pod Orebem
503 46
Vedoucí kroužku:
Bačina Zbyněk
  604 645 232
email:  bacina_zbynek@quick.cz
Jiná kontaktní osoba:
Počarovský Aleš
  739 369 461
email:  pocarovskya@seznam.cz

rybářský kroužek

Kraj: Jihočeský kraj
DDM:
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Ing:Petr Jílek

Rybářský kroužek pro děti a mládež s postižením

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Třeboň
Adresa:
http://www.mikrochem.cz/rybari/?odkaz=mladez
Vedoucí kroužku:
Ing.Karel Koranda
  602 465 071

Rybářský kroužek

Kraj: Moravsko-slezský kraj
DDM: DDM Třinec
Adresa:
Bezručova 66
Třinec – Staré Město
739 61
Vedoucí kroužku:
Roman Kovařík
Jiná kontaktní osoba:
Radek Pyszko
  731 492 779

Rybářský kroužek

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Turnov
Adresa:
Kinského 383
Turnov
511 01
http://www.crsmoturnov.cz/
Vedoucí kroužku:
Mgr. Martin Bulva
Jiná kontaktní osoba:
Radka Šimůnková
  481 321 286
email:  jednatel@crsmoturnov.cz

kroužek lov na umělou mušku

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Týn nad Vltavou
Adresa:
Zadní Podskalí 773
Týn nad Vltavou
375 01
Vedoucí kroužku:
Martin Musil

Kroužek mladých rybářů

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Týn nad Vltavou
Adresa:
Žižkova 285
Týn nad Vltavou
375 01
Vedoucí kroužku:
František Kobera
  604 202 645
Jiná kontaktní osoba:
Michal Novák
  602 696 205

Rybářský kroužek

Kraj: Královehradecký kraj
DDM: DDM Týniště nad orlicí
Adresa:
Mírové náměstí 271
Týniště nad Orlicí
517 21
Vedoucí kroužku:
Chaloupka Zdeněk
  737 439 581
email:  chaloupkaz@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Uhlířské Janovice
Adresa:
Na  hrázi 897
Uhlířské Janovice
285 04
Vedoucí kroužku:
Josef Rejhon
Jiná kontaktní osoba:
Luboš Pazdera
  721 001 567
email:  pazdera.lubos@centrum.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Unhošť
Adresa:
PO BOX 12
Unhošť
273 51
Vedoucí kroužku:
Pavel Pucholt
Jiná kontaktní osoba:
Lubomír Volek
  736 528 917

Rybářský koužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Uničov
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Rudolf Bašátek

Kapříci

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Ústí nad Labem
Adresa:
Muchova 228
Chlumec
40339
rybariusti.cz
Vedoucí kroužku:
Milan Louda
  602 228 529
email:  a.nuhlickova@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Petr Rohrer
  605 819 175
email:  p.rohrer@seznam.cz

Povrlští kapříci

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Ústí nad Labem
Adresa:
Mírová 42/25
Povrly
403 32
Vedoucí kroužku:
Václav Štofčo
  605 549 693
email:  vendystofco@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Libor Hladík
  737 922 711
email:  hladik-po@seznam.cz

Šupinky

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Ústí nad Labem
Adresa:
Masarykova 242/155
Ústí nad Labem
40001
rybariusti.cz
Vedoucí kroužku:
Miloš Zlatohlávek, Rostislav Štoček, Martin Fengl
  472 741 669
  722 759 393
email:  karel.jakubec@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Josef Černý
  603 399 263
email:  0007pepik@seznam.cz

Rybář

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Ústí nad Orlicí
Adresa:
Lukešova 312
Ústí nad Orlicí
562 01
http://www.ustectirybari.cz/
Vedoucí kroužku:
Josef Blažek
  603 354 396
email:  blajo@centrum.cz

Hastrmánci Úvaly

Územní svaz: ÚS města Prahy
Místní organizace: Úvaly
Adresa:
Pod Slovany 1960
Úvaly
250 82
http://hastrmanciuvaly.webnode.cz/
Vedoucí kroužku:
Roman Petříček
Jiná kontaktní osoba:
Václav Kulhavý
  605767046
Poznámka: Pondělí 16.30 - 17.45

Kraj: Zlínský kraj
DDM: Středisko volného času - Domeček
Adresa:
Havlíčkova
Valašské Meziříčí
757 01
Vedoucí kroužku:
Petr Holáň
  603 713 020
email:  petr.navy@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Kasal Libor
  603 155 752
email:  kasal@mebes.cz

Rybáři - pokročilí

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Varnsdorf
Adresa:
Otáhalova 1260
Varnsdorf
40747
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Doležal
  605 200 250

Rybáři - začínající

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Varnsdorf
Adresa:
Otáhalova 1260
Varnsdorf
407 47
Vedoucí kroužku:
Robert Hofhansl
  603 832 023
email:  hofhansl@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Velešín
Adresa:
Náměstí J. V. Kamarýta 8
Velešín
382 32
Vedoucí kroužku:
Ota Neubauer
  607 853 245
  606 158 391
email:  ota.neubauer@seznam.cz

Kroužek mladých rybářů Velká Bystřice

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Velká Bystřice
Adresa:
Nádražní I 702
Velká Bystřice
783 53
Vedoucí kroužku:
Bečica Tomáš
  607273696
email:  becica.tomas@email.cz
Jiná kontaktní osoba:
Ďásková Veronika, Machynek Michal
  605512010, 737583105
email:  keliska.daskova@seznam.cz, misa.machynek@seznam.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Velký Osek
Adresa:
U Máčidla
Velký Osek
281 51
rybari-velkyosek.estranky.cz
Vedoucí kroužku:
Vladimír Berka
  723 033 241
email:  v.brada@centrum.cz
Jiná kontaktní osoba:
MO ČRS
  775 247 136

Rybářský kroužek mládeže

Územní svaz: Severočeský ÚS
Místní organizace: Velký Šenov
Adresa:
Velký Šenov
40778
Vedoucí kroužku:
Antonín Borovka
  607 913 233
email:  antoninborovka@seznam.cz

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Veltruby
Adresa:
Sportovní 33
Veltruby
280 02
mo.veltruby.estranky.cz
Vedoucí kroužku:
Petr Krulický
  605 402 894
email:  moveltruby@seznam.cz
Jiná kontaktní osoba:
Mirek Štěpař
  602 860 653

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Veselí nad Lužnicí
Adresa:
Dolní Bukovsko
Vedoucí kroužku:
Josef Vondra
Jiná kontaktní osoba:
Jaroslav Trnka

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Veselí nad Lužnicí
Adresa:
Dolní Bukovsko
Vedoucí kroužku:
Josef Němec

Rybářský kroužek 1

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Veselí nad Lužnicí
Adresa:
Na Štěpnici
Veselí nad Lužnicí I.
391 81
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Tříska
  728 125 510
Jiná kontaktní osoba:
Jan Moudrý
  728 034 941

Rybářský kroužek 2

Kraj: Jihočeský kraj
DDM: DDM Veselí nad Lužnicí
Adresa:
Blatské sídliště
Veselí nad Lužnicí I.
391 81
Vedoucí kroužku:
Jan Moudrý
  728 034 941

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Vestec nad Mrlinou
Adresa:
Vestec 38
Vestec
289 33
Vedoucí kroužku:
Michal Sladkovský
  774 185 866

Rybářský kroužek I.

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Vimperk
Adresa:
Smetanova 405
Vimperk
385 01
Vedoucí kroužku:
Mgr.Vladan Pokorný
  728 246 990
email:  P.Vladan@email.cz
Poznámka: Technika rybaření, možnost získat povolenku k rybolovu.

Rybářský kroužek II

Kraj: Jihočeský kraj
DDM: DDM
Adresa:
Smetanova 405
Vimperk
Vedoucí kroužku:
Bc.Milan Sojka
  620 112 450
email:  milansojka@seznam.cz

Rybářský kroužek lov na umělou mušku.

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Vimperk
Adresa:
Smetanova 405
Vimperk
385 01
http://www.rk-vimperk.blog.cz
Vedoucí kroužku:
Stanislav Bláha
  734 305 353
email:  standa.blaha@seznam.cz
Poznámka: Technika rybaření, muškaření, účast na závodech a příprava reprezentace.

Rybářský kroužek Vacov

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Vimperk
Adresa:
K. Weise 396
Vimperk
385 01
Vedoucí kroužku:
Vladimír Kalivoda
  721 013 174
email:  vladimirkalivoda@seznam.cz

Rybářský kroužek ve Čkyni

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Vimperk
Adresa:
Čkyně
384 81 Čkyně
Vedoucí kroužku:
Karel Košek
  777 844 491
email:  kosek.karel@seznam.cz

Rybářský kroužek Zdíkov

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Vimperk
Adresa:
Zdíkov
384 72
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Skolka
  607 242 608
email:  jskolka@tiscali.cz

Vítkov

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Vítkov
Adresa:
Poštovní 534
Vítkov
749 01
Vedoucí kroužku:
Martina Janečková
Jiná kontaktní osoba:
Josef Vejvoda
  737 450 847
email:  rybari.Vitkov@seznam.cz

dětský ryb.kroužek rybolovná technika

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Volary
Adresa:
Nová 304
Volary
384 51
Vedoucí kroužku:
Ing.Robert Pročka

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Volary
Adresa:
Náměstí 25
Volary
384 51
http://www.movolary.estranky.cz/
Vedoucí kroužku:
Josef Beneš ml.
  724 529 687
Jiná kontaktní osoba:
Jaroslav Pešek
  604 960 073

rybolovná technika 1

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Volary
Adresa:
Nová 304
Volary
384 51
Vedoucí kroužku:
Robert Pročka ml.
  602688271

začátečníci

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Volary
Adresa:
Nová 304
Volary
384 51
Vedoucí kroužku:
Josef Beneš

rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Volyně
Adresa:
U Rybníka 755
Volyně
387 01
Vedoucí kroužku:
Vilém Zábranský

Rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Volyně
Adresa:
U rybníka 755
Volyně
387 01
Vedoucí kroužku:
Jiří Jedlička
Jiná kontaktní osoba:
Vilém Zábranský

Rybářský kroužek

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Votice
Adresa:
Klášterní
Votice
259 01
Vedoucí kroužku:
Hobzík Václav
  721 437 586
Jiná kontaktní osoba:
Šmíd Bohumil
  739 675 225

Rybářský Kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Vrbno pod Pradědem
Adresa:
Mnichov 282
Vrbno pod Pradědem
793 26
Vedoucí kroužku:
Jaroslav Koryčanský
Jiná kontaktní osoba:
Monika Tkačíková
  736 425 136
email:  majujak@seznam.cz

Rybářský kroužek Vrdy

Územní svaz: Středočeský ÚS
Místní organizace: Vrdy
Adresa:
K Rybníčku 130
Vrdy
285 71
Vedoucí kroužku:
Antonín Husák
  327 397 083
  720 138 970
email:  crs-vrdy@seznam.cz

Kroužek rybářské mládeže

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Vrchlabí
Adresa:
Krkonošská 155
Vrchlabí
543 01
Vedoucí kroužku:
Vostrčil Václav
  604 835 609

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Vsetín
Adresa:
Na Dolansku 477
Vsetín
755 01
Vedoucí kroužku:
Ing. Zdeněk Šiška
  608 434 878
email:  zdenek.siska@email.cz

Rybářský kroužek

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Vsetín
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Jiří Plašek
  605 184 683
Jiná kontaktní osoba:
Pavel Mičunek

0601 Rybáři

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Vysoké Mýto
Adresa:
Choceňská 190
Vysoké Mýto
566 01
Vedoucí kroužku:
Jan Schejbal
  602 117 612
email:  jan.schejbal@unet.cz
Jiná kontaktní osoba:
Lada Kociánová
  604 958 842
email:  lada@ddm-mikado.cz

Kroužek mladých rybářů - Smidary

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Vysoké Veselí
Adresa:
Husova 249
Smidary
503 53
Vedoucí kroužku:
Kružík Dušan
  495 496 378
  724 363 714
email:  kruzikdusan@seznam.cz

Rybářský kroužek Vysoké Veselí

Územní svaz: Východočeský ÚS
Místní organizace: Vysoké Veselí
Adresa:
Rybniční 125
Vysoké Veselí
507 03
http://www.ryby-vysokeveseli.estranky.cz/
Vedoucí kroužku:
Luboš Holman
  493 592 204
  607 844 952
fax.:  493 592 204
email:  vysoke.veseli@quick.cz

rybářský kroužek

Územní svaz: Jihočeský ÚS
Místní organizace: Vyšší Brod
Adresa:
Rybářská 431
Vyšší Brod
382 73
Vedoucí kroužku:
Luboš Slanský

Brníčko

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Zábřeh na Moravě
Adresa:
Vedoucí kroužku:
Zajíček
Jiná kontaktní osoba:
Strašil

Hoštejn

Územní svaz: Moravskoslezský ÚS
Místní organizace: Zábřeh na Moravě