Blíží se start prodeje povolenek na rok 2024, a proto připomínáme všem rybářům, kteří budou chtít lovit na Orlíku, Trnávce, Račicích a pstruhové Moravě 24, že na těchto revírech budou platit pouze celosvazové, celorepublikové a místní povolenky. Od roku 2024 tedy nebudou na revírech Republikové rady ČRS (ÚN Orlík, ÚN Trnávka, VK Račice a Morava 24) platit územní povolenky žádného ÚS ČRS.

Upozorňujeme všechny rybáře, že místní povolenky na revíry Republikové rady ČRS budou pouze krátkodobé (3 a 10denní), a proto lze všem našim rybářům, kteří plánují navštívit v roce 2024 některý z výše uvedených revírů, doporučit zvážit koupi roční celosvazové povolenky, která je za všech okolností nejvýhodnějším řešením, a to i z hlediska ceny.

Krátkodobé místní povolenky jsou zavedeny pouze jako možnost řešení pro rybáře, kteří mají územní povolenku a v průběhu roku se například na poslední chvíli rozhodnou vyrazit na ryby na některý z revírů Republikové rady ČRS.

Celosvazové a celorepublikové povolenky si mají rybáři možnost nadále zakoupit u své MO, v případě krátkodobých místních povolenek si rybáře dovolujeme odkázat na jednoho z prodejců místních povolenek na ÚN Orlík a nově i na ÚN Trnávka nebo přímo na sekretariát Republikové rady ČRS v Praze.

Připojujeme ceník povolenek platných na revírech Republikové rady ČRS pro rok 2024:

Ceny celosvazových a celorepublikových povolenek pro členy ČRS pro rok 2024:

Druh

dospělí

mládež, ZTP

děti

Celosvazová

3 150

3 350

1 550

Celorepubliková (ČRS + MRS)

-

-

Ceny krátkodobých místních povolenek na revírech Republikové rady ČRS pro rok 2024:

Nově budou krátkodobé místní povolenky Republikové rady ČRS platit na všech MP revírech, tedy Orlíku, Trnávce i Veslařském kanálu Račice a nově bude také zavedena místní povolenka s platností na P revír Republikové rady ČRS, tedy Moravu 24.

Ceny krátkodobých místních povolenek pro členy ČRS:

3denní

10denní

(Orlík, Trnávka, Račice)

(Morava 24)

Ceny krátkodobých místních povolenek pro nečleny ČRS:

3denní

10denní

(Orlík, Trnávka, Račice)

2 350

3 900

(Morava 24)

2 500

4 200

Pro potřeby místních organizací a prodejců povolenek připojujeme ještě k možnosti využití informativní letáček ve fomátu pdf.

Za ČRS Lukáš Mareš