Vážení rybáři,

Rádi bychom vám připomněli povinnost odevzdat řádně vyplněný sumář úlovků místní organizaci, která jej vydala, v termínu do 15. ledna (včetně). Nesplnění této povinnosti může vést k nevydání povolenky na další sezonu.

V případě, že není možné doručit vyplněný sumář osobně, je možné ho zaslat doporučeným dopisem, adresy jednotlivých místních organizací naleznete zde.

Pokud váháte, zda máte sumář úlovků a docházek vyplněný správně, prostudujte si níže přiložený metodický pokyn.

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Květen
kvetenzpravodajsmall