„Rybářství je hodnotným koníčkem nejen pro ty, kteří milují odvěké vzrušení spojené s lovem, ale je zálibou i pro ty, kteří mají blízký vztah k přírodě a péči o ni. Tato péče spočívá jak v aktivním lovu ryb, tak především v chovu, zušlechťování a ochraně ryb a ostatních vodních organismů.“

Český rybářský svaz, z. s. Středočeský územní svaz tvoří 105 místních organizací, které sdružují 38 219  registrovaných členů (z toho je 4 534 dětí a mládeže, údaje k 31. 12. 2017) a tímto počtem patří k druhému největším územnímu svazu v rámci ČRS.
SÚS hospodaří na 288 rybnících o výměře 363 ha a patří k významným rybníkářským skupinám regionu.

Web  Kontakt Revíry MP a P Mapa

Aktuality:

(Poznámka: Aktuality z územních svazů vkládají územní svazy; Republiková rada ČRS není zodpovědná za jejich obsah.)

Ahoj všem, co se těšili na Dvoreckou mušku 2018. S lítostí vám musím oznámit, že jsme nuceni tento závod plánovaný na 2. 12. 2018 zrušit. Důvodem je nespolupráce toho nahoře, který nám pokryl naprostou většinu vodní plochy ledem.

Ten místy dosahuje tloušťky 4 cm, a i když jsme byli připraveni ho zítra rozbít a urychlit jeho tání, tak teploty pod nulou až do sobotní noci ho nerozpustí a chytat v ledové tříšti fakt nemá cenu. Více informací zde.

Hledání

E-shop ČRS služby s.r.o.

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územnách svazů s doručením poštou.

rybarstvi unor  rybarstvi brezen

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Únor 2018  Červen 2018 Prosinec 2018
zpravodaj2 zpravodaj3 zpravodaj4