„Rybářství je hodnotným koníčkem nejen pro ty, kteří milují odvěké vzrušení spojené s lovem, ale je zálibou i pro ty, kteří mají blízký vztah k přírodě a péči o ni. Tato péče spočívá jak v aktivním lovu ryb, tak především v chovu, zušlechťování a ochraně ryb a ostatních vodních organismů.“

Český rybářský svaz, z. s. Středočeský územní svaz tvoří 105 místních organizací, které sdružují 38 219  registrovaných členů (z toho je 4 534 dětí a mládeže, údaje k 31. 12. 2017) a tímto počtem patří k druhému největším územnímu svazu v rámci ČRS.
SÚS hospodaří na 288 rybnících o výměře 363 ha a patří k významným rybníkářským skupinám regionu.

Web  Kontakt Revíry MP a P Mapa

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Květen
kvetenzpravodajsmall