Vážení rybáři,

vzhledem k avizovanému ukončení nouzového stavu na území ČR, Ministrstvo zemědělství ČR dne 9. 4. 2021 potvrdilo - viz odkaz, že od pondělí 12. 4. 2021 bude lov ryb povolen po celou povolenou denní dobu lovu, tzn. aktuálně od 4 do 24 hod. na mimopstruhových a od 6 do 20 hodin na pstruhových rybářských revírech*. Zároveň bude ukončeno omezení volného pohybu osob, proto bude možné lov ryb udicí provozovat na všech vodních plochách v rámci působnosti povolenky, tzn. i mimo okres bydliště rybáře.

V případě, že by došlo k zavedení lokálních omezení prostřednictvím pandemického zákona, souvisejících s výkonem rybářského práva, budeme o této skutečnosti rybářskou veřejnost informovat.

Petrův zdar!

*    sezóna na pstruhových revírech začíná od 16. 4. 2021