Jako každý rok, tak i letos je pro mladé rybáře připravena tradiční elektronická soutěž, zaměřená na znalosti z oblasti rybářství, včelařství, myslivosti a zahrádkářství. Organizátorem je již tradičně Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky spolu s partnery - Českým rybářským svazem, Českomoravskou mysliveckou jednotou, Českým svazem včelařů a Českým zahrádkářským svazem.

• Soutěž je určena všem dětem ve věku od 10 do 16 let
  • Soutěž bude probíhat v období od 1.3. -30. 4. 2021
  • Soutěžní otázky budou složeny z témat: včelařství, rybářství, myslivosti a zahrádkářství
  • Soutěžních otázek bude 28, časový limit 1 hodina
  • Kritérium úspěchu je počet bodů(1 správná odpověď =1 bod), ale zároveň i čas
  • Prvních deset výherců bude pozváno na výstavuNATURA VIVA 2021Lysé nad Labem

Soutěže se můžete zúčastnit na tomto odkazu.

Odkaz na soutěžní otázky naleznete v časopisech a na webových stránkách jednotlivých svazů a na webu Středního odborného učiliště včelařského - Včelařského vzdělávacího centra, o.p.s. Nasavrky.

Soutěž je opět vytvořena jako webový formulář technologií GoogleForms. Po vyplnění kontaktních údajů se přechází na stránky s otázkami.

Před odesláním vyplněného formuláře lze stránkami listovat zpět a případně upravit odpovědi. Formulář nelze uložit, takže je ho třeba vyplnit najednou. Pozor na zavření okna prohlížeče, došlo by ke ztrátě vyplněných údajů.

S nejlepšími deseti řešiteli se stejně jako v loňském roce setkáme po předchozím písemném vyrozumění na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde bude probíhat NATURA VIVA 2021.První desítka nejlepších získá vstup pro sebe a jeden doprovod na výstavu zdarma, ostatní náklady si hradí sami.

Přejeme Vám příjemně strávené chvíle nad řešením soutěžních úkolů.

Výstřižekpriroda