Letošního ročníku rodinného festivalu Bezva Fest se zúčastnil i Český rybářský svaz. Akce byla určená především pro rodiny s dětmi. Festival proběhl na Střeleckém ostrově v Litoměřicích.

Přišla velká spousta návštěvníků, především dětí. Zájem o expozici ČRS byl obrovský, dětem se ryby, chytání i krmení moc líbilo. Stánek ČRS byl zařazen do kategorie sportu a byl součástí soutěže o ceny. Děti tak měly radost z plnění úkolů i z odměn, které dostávaly, především z rybářských omalovánek, pexes, samolepek i dalších propagačních materiálů ČRS.

IMG20230624090945

V rámci ČRS je registrováno téměř 30 000 dětí do 15 let, a tak rybařina není mezi dětmi neznámá. Zároveň ČRS provozuje více než 600 rybářských kroužků, ve kterých se dětem věnuje přes 900 zkušených vedoucích. Pod hlavičkou ČRS jsou také pořádány další akce pro děti a mládež jako letní tábory, soutěž Zlatá udice, setkání mládeže a mnohé další. Práce s dětmi je tak jedním z důležitých pilířů naší činnosti.

IMG20230624090933

IMG20230624102024

IMG20230624092527

Děkujeme Tereze Bařtipánové a MO ČRS Litoměřice za zajištění účasti na Bezva Festu. Věříme, že takové akce pomohou přivést další děti do rybářských kroužků.

Tereza Bařtipánová, za ČRS Lukáš Mareš, Petra Hnízdilová